"F.Bahçe yine seni aramış" diyen Başkan Polat'a, Arda "Benim yolum, yurdum belli. Türkiye'de kaldığım sürece yuvam G.Saray'dır" cevabını verdi

A Milli Takım'ın ABD kampının ardından Los Angeles ve Meksika'da tatilini geçiren ve İstanbul'a dönen Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, 40 gün aradan sonra Başkan Adnan Polat ile takım arkadaşı Aydın Yılmaz'ın düğün davetinde bir araya geldi. Kaptanıyla aynı masada oturan ve koyu bir sohbete dalan sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat'ın genç yıldıza ilk sorusu "Tatil nasıl geçti? Kendini toparlandın mı?" oldu. Sezonun son haftalarında Galatasaray taraftarının protestoları yüzüden adeta hayata küsen Arda'nın Polat'ın bu sorusuna "Evet başkanım, çok iyi geldi. İnşallah artık her şey daha güzel olacak" dediği öğrenildi. İşte Adnan Polat ve Arda Turan arasındaki sohbetin ayrıntıları:

Adnan Polat: Fenerbahçe'nin yine sana teklif yaptığı kulağıma geldi. Doğru mu?
Arda Turan: Başkanım, benim yolum da belli, yurdum da. Türkiye'de kaldığım sürece yuvam G.Saray.
Polat: Avrupa'ya gitmek istiyor musun?
Arda: Siz, izin vermediğiniz sürece Avrupa'ya da gitmem mümkün değil. Menajerim Ahmet Bulut'a gelen teklifler olabilir ama ben henüz onunla da bu konuları konuşmadım.

Polat'ın Arda'nın bu sözleri üzerine "Biz bir aileyiz, taraftarımızla yaşanan olayları hafızandan sil. Bu sezon senden çok şeyler bekliyoruz" diyerek son noktayı koyduğu öğrenildi.

Yukarı Alt