1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Arda harika bir kaptan"

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    "Arda harika bir kaptan"
    Galatasaray'ın yeni savaşçısı Lorik Cana, dün basın toplantısı düzenledi. Arnavut oyuncu, Marsilya tarihinin en genç kaptanı olduğunu belirtti ve “Arda da harika bir kaptan, işini çok iyi yapıyor” dedi.

Sunderland takımından transfer edilen Lorik Cana, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Sarı-Kırmızılı ekibe gelmeden önce takım ve oyuncular hakkında bilgisi olduğunu belirten Cana, “Kendi kalitemi takıma yansıtıp takımı daha iyi yerlere getirmek istiyorum” dedi. Kaptanlıkla ilgili açıklamalarda bulunan Arnavut oyuncu, “Ben Marsilya’da 23 yaşımda kaptan olarak tarihe geçtim. Arda da harika bir kaptan. İşini çok iyi yapıyor ve takım arkadaşlarından büyük saygı görüyor. Ona yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım” şeklinde görüş belirtti.

‘Çok sessiz ve sakindim!’

Galatasaray’la 4 senelik sözleşme imzaladığını belirten Lorik Cana, bu harika tecrübeye sahip olmayı çok istediğini belirtti. Başarılı oyuncu, ilk iki maçta çok agresif olduğu yönündeki soruya esprili bir şekilde yanıt vererek, “Açıkçası çok sessiz ve sakindim! Şaka bir yana her oyuncunun kendi stili vardır. Benimki de topa sert olmaktır” açıklamasını yaptı. Cana son olarak, oyun yapısıyla ilgili karşılaşabileceği zorluklardan çekinmediğini ve yeni kariyerine hazır olduğunu söyledi.​

Fanatik ^^