_Kriptex_

Tanınıyorum

Başlığı okuduğunuzda ne alaka dediğinizi duyar gibiyim başta söylemek isterim ki konu tamamen bilgilendirme amaçlıdır hiç bir sitenin reklamını yapma durumu söz konusu değildir bu tarz şeylere merakı olan arkadaşlara yardımcı olma amaçlı açıyorum konunun amacı hobi eşyaları tanıtımıdır sizinde hoşunuza giden bir türlü bulamadım şundan bir bulayım kesin alıcam dediğiniz şeyler kısaca ilk ben başlıyorum almak isteyipte alamadığım veya aldığım şeyleri paylaşmak isterim varsa sizinde konu altında paylaştığım şeylere merakı olanlar ve almak isteyenler varsa yönlendirebilirim ve başlıyoruz​
:santa:

1-) Megafon: Her zaman istemişimdir bendede bir tane olmasını kimine göre tuhaf ama kullanmayı bildiginizde gerçekten eglenceli olabiliyor Bknz: http://www.youtube.com/watch?v=aDRhGW2nMeE :santa: :starving:
- Resim Silinmiş.

2-) Spreyli Havalı Korna :dance: : Küçüklüğümden beri bisikletçilerden aldıgım bisiklet kornasını deodorant şisesine oturtup bunu yapmaya çalışmama ragmen bir türlü yapamamış ve tesadüf üzerine bir yerden bulup bolca aldım :starving:
- Resim Silinmiş.

3-) Acil Durum Çakmak Taşı : Hastamısın arkadaşım neden böle şeylere ilgi duyuyorsun demeyin hobi işte :santa: Tuhaf geldigindemi yoksa eglenceli buldugumdanmıdır bilmiyorum saırım eglence anlayışım biraz farklı :starving: ve şimdi onlardan birini almak için çalışmalardayım ilk buldugum yerde alıcam :headbang:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest

hep birtane olsun istemişimdir şeyle merkezi bir dağa çıkıp sevmediğim kişilere teker teker atmak için :P

_Kriptex_

Tanınıyorum
CappaBaron demiş ki:

hep birtane olsun istemişimdir şeyle merkezi bir dağa çıkıp sevmediğim kişilere teker teker atmak için :P
Yanlış gormuyorsam baretta sanırım o :santa:

Fırlatmalık Dengeli Bıçaklar bir türlü bulamadım [horny21

Yukarı Alt