Aranan golcü: Holosko!
Kaliteli bir forvetle kadrosunu güçlendirmeyi planlayan Beşiktaş´ta Filip Holosko performansıyla göz dolduruyor. Tatilde de idmanlara devam eden Slovak futbolcu, yeni sezon hazırlıklarının yıldızı oldu

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Beşiktaş, kaliteli bir golcüyü kadrosuna katmak için kolları sıvamıştı. Bu çalışmalar çerçevesinde Adrian Mutu başta olmak üzere birçok yıldız isimle görüşmelerde bulunan Kara Kartallar, Filip Holosko’nun performansıyla rahat bir nefes aldı. Yeni sezon hazırlıklarını Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde sürdüren Siyah-Beyazlılar’da Holosko performansıyla göz kamaştırıyor.

İdmanı boş geçmedi

Ligin son bölümünde attığı goller sonrasında Alman ekibi Hamburg’un transfer listesine giren Filip Holosko, “Tatilde de boş durmadım ve çalıştım. Kızım bana uğurlu geldi. Yeni sezonda da kaldığım yerden devam edeceğim” ifadesini kullandı. Bu arada Filip Holosko, dünkü antrenmandaki çift kale maçta da bir kez gol atıp, formda olduğunu bir kez daha kanıtladı.​

Prada

Hamza biraz Fener haberlerine yönel artık.

Ronaldinholar Shevchenkoları ve bilumum dünya yıldızlarını okumak istiyor halk. :P

Yukarı Alt