Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fundamental demiş ki:

kuzum geçen yaptıkların unutulmaz güzel bbg evi olayıyla bizleri bile havaya kaldırdın kupa direk hakkın oldu artık ne o hem kalp hem zırlama ihihihii :mrgreen:

yalnız şunu söylemeliyim ben kesinlikle birinciliği haketmiyorum zaten birinci olamayacağım ama yine de çok mutlu oldum sevildiğini bilmek güzel :) :cry:

Fundamental demiş ki:
yalnız şunu söylemeliyim zaten birinci olamayacağım ben kesinlikle birinciliği haketmiyorum zaten birinci olamayacağım ama yine de çok mutlu oldum sevildiğini bilmek güzel :) :cry:
forumun en yetkilisi senin olmanı istiyor sen olmayacaksında kim olacak :beer:

ps. acındırma numaraları yapma şimdi :twisted:

Minotoche demiş ki:
Fundamental demiş ki:
yalnız şunu söylemeliyim zaten birinci olamayacağım ben kesinlikle birinciliği haketmiyorum zaten birinci olamayacağım ama yine de çok mutlu oldum sevildiğini bilmek güzel :) :cry:
forumun en yetkilisi senin olmanı istiyor sen olmayacaksında kim olacak :beer:

ps. acındırma numaraları yapma şimdi :twisted:
aman sen de :mrgreen:

Ama soyle bi olay var; gecen sefer okan abi ve hemen hemen tum global moderatorler aLper#24 dedi, 3-5 fakeci herif gelip Fraude'yi yaptirdi. Okan abiyle bu konuda birebir gorusmek isterim, tabi gorusurse.

Ayin uyesi olayim demiyorum benim rutbede falan gozum yok , ama okan abi benim sucsuz oldugumu anlasin ; yeter :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
MrCrossover demiş ki:
Ama soyle bi olay var; gecen sefer okan abi ve hemen hemen tum global moderatorler aLper#24 dedi, 3-5 fakeci herif gelip Fraude'yi yaptirdi. Okan abiyle bu konuda birebir gorusmek isterim, tabi gorusurse.

Ayin uyesi olayim demiyorum benim rutbede falan gozum yok , ama okan abi benim sucsuz oldugumu anlasin ; yeter :thumbsup:
Aman global topicte değil, konunun yörüngesi değişmesin .. Öneri - İstek bölümüne aç hep beraber bakalım olaya :muck:

MrCrossover demiş ki:

fake hesapların önüne geçemiyoruz malesef ip ban atsak bile geliyorlar.. (ktunnel vs.)

sağolun fakat kimlerden oy aldığımı öğrenmek istiyorum oylarken belirtirseniz sevinirim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fundamental demiş ki:
sağolun fakat kimlerden oy aldığımı öğrenmek istiyorum oylarken belirtirseniz sevinirim :)

niye hayran kitlene ulaşmak için istatistikleri mi topluyorsun ihihihii

yaz beni hayranınımmmmm :mrgreen: :twisted: :muck: :santa: :starving: :dance:

Yukarı Alt