addIcFb

Aileden
Aragones tarafından zorlu Arsenal maçı öncesi kesik yiyen Kazım'ın durumu hakkında menajeri Derroly Powell çarpıcı açıklamalar yaptı! Bu konuda yönetimle bir konuşma yapacağını ifade eden Powell, Aragones'e sert mesajlar gönderdi!

DerrolyPowel_kazimmenajer.jpg

Fenerbahçe'nin Arsenal ile oynadığı karşılaşmanın 18 kişilik kadrosuna teknik direktör Aragones tarafından alınmayan Kazım Kazım'ın menajeri Derroly Powell Lig TV muhabiri Tunç Elibol'a önemli açıklamlarda bulundu. Açıklamaları Ajansspor.com derledi.

Röportajda "Kazım neden yok?" sorusuna Powell "İşte bu güzel bir soru, bu sorunun cevabını ben de gerçekten bilmiyorum" derken, şu çarpıcı ifadeleri kullandı;
"Ben bugün onu izlemeye geldim. En kötüsü yedekte de olabilirdi, en azından orada olabilri diye bekliyordum. Çünkü onun için çok önemli bir geceydi bu. Kendisi daha önce İngiltere Premier Ligi'nde de oynadı. Ama Bay Aragones'in kararı bu. Fakat dışarından bakan biri olarak ortada sorun göremiyorum ve neyin buna neden olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum. Kazım mükemmel bir durumdaydı ve hazırdı. Sahada olması gerekliydi ama Aragones bugün onun sahada olmasına izin vermedi"

Bu konuda bir açıklama almak için kulüple görüşeceğini de ifade eden Powell;
"Fenerbahçe çok büyük bir kulüp, büyük bir camia. Yarın kulüpte bir görüşme yapacağım ve bunun nedenlerini soracağım. Ama aslında bunu sormamız gereken kişi Aragones" dedi.

Kazım'ın sözleşmesi olmasına rağmen bu şartlarda devam etme konusunda açık kapı bırakan ifadeler kullanan Powell, "Kazım'ın 2011'e kadar sözleşmesi var. Burada olmaktan da büyük gurur duyuyor. Fakat kontratının ne kadar olduğu önemli değil, bu kulüple beraber nasıl çalışabileceğimiz önemli. Neredeyiz ve nereye doğru giyiyoruz bunu bilmeliyiz. Ben de Premier Lig'de futbol oynadım. Ama bu çok değişik bir durum. Bu sorulara cevap ve bu olaya nasıl çare bulacağımızı bulamıyorum" şeklinde konuştu.

Kazım'la maç sonu konuştuğunu da ifade eden Powell, "Her profesyonel gibi Kazım da hayal kırıklığın uğradı. Buraya geldiğinden bunu belli etmemesini kendisine söyledim. Herkese gülüyordu ve herkesle fotoğraf çektirdi. Kendisini bir profesyonel olarak çok iyi avuttu. Bundan sonraki durumu kendisi ile görüşerek bir karar vereceğiz" diyerek sözlerini tamamladı!

Yukarı Alt