Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
DesertRose demiş ki:
Redd demiş ki:
arka için yorum yok alkolü sevmiyorum :)

ama dış görünüm modifiye ve ve o sade iç dizayn cok canlı :wink1: param olduğunda kısmetse alıcağım arabaların başında geliyor sana modifiye ye gelirim kısmetse yakınız sayılır :)

ps:antalya
Buyur gel hocamda modifiye yapılan mekanın sahibi ben değilim, arkadaşımın.
Teşekkürler :) olsun maksat yeni bir modifiyeli araç görmek :)

DesertRose demiş ki:
Hocam bu arabayı ben almıştım ama dayım biniyordu,malatya'dan almıştım. Plakası: 44 FH 448. Dediklerinin benimle alakası yok, Fethiye'de Dizayn oto müzik ile çalışıyorum. Logo'yu sorarsan daha 1 hafta önce İzmir'deydim frmtr admini arkadaşım olur onu ziyarete gitmiştim araba 2 gün onda kalmıştı o yaptırmış daha bugün geldim Fethiye'ye. Onun arabasında da garaj35 logosu var galiba kendisi yapıştırmıs yada yapıştırtmıs henüz bilgim yok.

Benzerliğin bu kadarı :D Bu araba aralıkta sanırım satılmıştı :think: Neyse hocam güzel araç, kazasız belasız binmek nasip olsun inş

Hmm başkası getirdi herhalde arabayı muayeneye.. Benim hatırladığım farklı bi şahıs kullanıyordu.Bu kadar parlak değildi :P
Ben de Kalkan'lıyım. pek de uzak değilmişiz :think:

Redd demiş ki:
DesertRose demiş ki:
Redd demiş ki:

ama dış görünüm modifiye ve ve o sade iç dizayn cok canlı :wink1: param olduğunda kısmetse alıcağım arabaların başında geliyor sana modifiye ye gelirim kısmetse yakınız sayılır :)

ps:antalya
Buyur gel hocamda modifiye yapılan mekanın sahibi ben değilim, arkadaşımın.
Teşekkürler :) olsun maksat yeni bir modifiyeli araç görmek :)
Buyur mekanın sahibinin arabası zevki iyidir :santa:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
DesertRose demiş ki:

Buyur mekanın sahibinin arabası zevki iyidir :santa:

böyle mekanlara acayip bayılıyorum :D modifiyeli araba de işler değişir :D

RoqA demiş ki:
DesertRose demiş ki:
Hocam bu arabayı ben almıştım ama dayım biniyordu,malatya'dan almıştım. Plakası: 44 FH 448. Dediklerinin benimle alakası yok, Fethiye'de Dizayn oto müzik ile çalışıyorum. Logo'yu sorarsan daha 1 hafta önce İzmir'deydim frmtr admini arkadaşım olur onu ziyarete gitmiştim araba 2 gün onda kalmıştı o yaptırmış daha bugün geldim Fethiye'ye. Onun arabasında da garaj35 logosu var galiba kendisi yapıştırmıs yada yapıştırtmıs henüz bilgim yok.

Benzerliğin bu kadarı :D Bu araba aralıkta sanırım satılmıştı :think: Neyse hocam güzel araç, kazasız belasız binmek nasip olsun inş
benzerlik ilginç :think:

DesertRose demiş ki:
RoqA demiş ki:
Hocam arabanın ilk sahibi misin yoksa satın mı aldın? Adın orhan paksoy mu bir de?
Hocam ismim Uğur evet ilk sahibiyim.

Fethiye'liyim.
Vay hemşerim çıktı.Hocam hangisinde yaptırdın arabayı harbi güzel yapmışsın,bende askerden sonra benım tipoya ayar vercemde :D Bu arada Fethiye hangi bar geliyim bigün :beer:
edit:Yorumları okuduktan sonra gördüm Dizayn otoyu hep tavsiye ediyolar büyük ihtimal ona yaptırcam

RoqA demiş ki:
DesertRose demiş ki:

ahmet bırak dedektifliği arabaya bak summer5:

ps:Triptonic'i başlığa bekliyoruz :P

Lexium demiş ki:
RoqA demiş ki:
DesertRose demiş ki:

ahmet bırak dedektifliği arabaya bak summer5:

ps:Triptonic'i başlığa bekliyoruz :P
olm bu tarz modifiyeli arabalar görüyorum sürekli yarışlarda falan benim için normal artık :P :D İzmir Yarış Pisti 4ever :headbang: :P

Nz9

rank8
Bana @RoqA deliller ile dürtmüş gibi geldi. Ama insan insana benziyor araba niye benzemesin diyerekten.
Arabayı genel olarak beğendim geniş araba zaten body kit gerekmez. Tampon seçimlerini beğenmedim ön tampondaki ufacık sisler ne öyle kuş kafası kadar adam oraya kocaman yer ayırmış ya oraya tam oturan bir zenon sis farı yada bkz :

Gibi sis farları tercih edip ön ızgaranın arkasına gizlemek daha sexi bir görünüş kazandırır arabaya. Ama ne kısmettir ki şu Civiclere bir türlü arka tampon yakıştıramadım gitti.

Gule gule kullanın

Xanthos demiş ki:
Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:
zuhauahuah Adem abi senin tempran var aushdfauh kaştan laraya 8 saatte gidiyor shfasdufh :D

Ps:Bana yalan geldi inanmadım geçiniz.com daha önce çok çıktı böyle arabam topicleri.
Ps2:Araba tam apaçi işi zaten onun yerine bi 5.20 olsa her türlü daha cool öptüm bay cool2:

Nz9 demiş ki:
Bana @RoqA deliller ile dürtmüş gibi geldi. Ama insan insana benziyor araba niye benzemesin diyerekten.
Arabayı genel olarak beğendim geniş araba zaten body kit gerekmez. Tampon seçimlerini beğenmedim ön tampondaki ufacık sisler ne öyle kuş kafası kadar adam oraya kocaman yer ayırmış ya oraya tam oturan bir zenon sis farı yada bkz :

Gibi sis farları tercih edip ön ızgaranın arkasına gizlemek daha sexi bir görünüş kazandırır arabaya. Ama ne kısmettir ki şu Civiclere bir türlü arka tampon yakıştıramadım gitti.

Gule gule kullanın
Hocam o tampon Mugen RR, yani hazır tampon o şekilde alınıp takılıyor. Bu araç için firmanın hazırladığı hazır body kit.

Addicted demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Bu araba 29 Aralık Perşembe günü Fethiye'de , Tüvtürk'te araç muayene yerindeydi.Herhalde modifiyeleri onaylatmaya gelmiştin. Kumral,20li yaşlarında, spor giyinen bi genç vardı. Ne sövdüydüm sana biliyor musun?Havalı havalı dolanıyordun. summer3:
zuhauahuah Adem abi senin tempran var aushdfauh kaştan laraya 8 saatte gidiyor shfasdufh :D

Ps:Bana yalan geldi inanmadım geçiniz.com daha önce çok çıktı böyle arabam topicleri.
Ps2:Araba tam apaçi işi zaten onun yerine bi 5.20 olsa her türlü daha cool öptüm bay cool2:
E alman farkı :P

Addicted demiş ki:
Xanthos demiş ki:
:mrgreen: :mrgreen:

Dışı tamamda motorla,egzozla içiyle yani hiç oynadın mı??
Varsa bir motor resmi isterim..Civice yakısıyoda ben modifiyede görünümden çok performansı seviyorum

Torquel demiş ki:
Dışı tamamda motorla,egzozla içiyle yani hiç oynadın mı??
Varsa bir motor resmi isterim..Civice yakısıyoda ben modifiyede görünümden çok performansı seviyorum
Eğer dediğim araç ise motorda sadece hava filtresi var.

Yukarı Alt