emreural demiş ki:
hee eksik cıkarsa ben veririm. Demin alısveris yapmıstım bende bozuklar arttı :lol:
tmm bro senle bugatti alacağız zaten yanına da bir tane bundan alacaz ona göre arada değişiriz arabaları neyse bu araba için o bozuklukları verirsin artık bende bugatti için cüzdana bi el atarım artık hazır yılbaşı da geliyor piyango vurursa birde uuu :lol: nese: summer1: makara:

lemus12tr demiş ki:
Peder Çok Sürat Hastasıysa Mercedes Al Firenleri Baya Sağlam :biggrint1:
ahahahaha lol güzel espri bro söyliyim ona bunu frenleri çok sağlam mercedesin ondan alalım diyim biggrint1

Lemus

lemus12tr demiş ki:
Maynard demiş ki:
Senin baban mafyamı lemm makara:
ps: Anadolu al derim.Trafige çıkınca bütün dikkat seni alıyor neutral1
:nod: Peder bey i ikna et 65" Mustang Alsın Bağırtır Ortalığı :mrgreen:
Mustang değil de bir tang alır anca puhaha :mrgreen:

Maynard demiş ki:
Triptonic demiş ki:
Maynard demiş ki:
Senin baban mafyamı lemm makara.
niye lem mercedes kullananlar mafyamı makara:
O modele ve fiyata göre : [horny21
yok bro değil fiyat uygun bana bıraksa x6 aldırcam [horny21 da cık diyor bir arabaya o kadar vermem diyor summer2:

Xanthos demiş ki:
Benim tercihim BMW 3,20 den yana olurdu.Mercedes nedense hiçbir zaman çekici gelmemiştir bana.
Baban yarış ya da hız hastası değilse, sokağa atacak parası da çok değilse bence BMW tercih etmelidir.

PS: aradaki fiyat farkı gözüme çarptı. Aradaki farkla sana bi off-road jeep ya da sıfır citroén C4 bile alınır.
Bmw 3.20 mi?
Kullanan biri olarak iğrenç bir araba, BMW hastasıyımdır, çoğu aracını bizzat kullandım.
Diesel 3.20 iğrenç konsolu kötü sürümü berbat, bayan arabası.
5.20 der kaçarım.

Josephine demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Benim tercihim BMW 3,20 den yana olurdu.Mercedes nedense hiçbir zaman çekici gelmemiştir bana.
Baban yarış ya da hız hastası değilse, sokağa atacak parası da çok değilse bence BMW tercih etmelidir.

PS: aradaki fiyat farkı gözüme çarptı. Aradaki farkla sana bi off-road jeep ya da sıfır citroén C4 bile alınır.
Bmw 3.20 mi?
Kullanan biri olarak iğrenç bir araba, BMW hastasıyımdır, çoğu aracını bizzat kullandım.
Diesel 3.20 iğrenç konsolu kötü sürümü berbat, bayan arabası.
5.20 der kaçarım.
5.20 mi? bro 5.20 nin tek farkı biraz uzun olması ve biraz daha konforlu olmasıdır fakat hem 2 katı fiyatı hem de daha yavaş ve daha çok yakıyor arabada baktıgım

3 şey vardır

1)Hızl
2)Yakıt
3)Fiyat

Ama sürüşünü bilemem ya uff öyle bi dedinki 3.20 de sogudum gerçekten o kadar kötümü sürüşü bro ? Neyse haftasonu testdrive da ortaya çıkar herşey.

Sen daha iyi bilirsin ben anlamam ama şunu söylemeden edemeyeceğim 520'de her otomatik viteste olduğu gibi ayağını çektiğinde vites atıyor fakat ;
Gaz pedalında sensör var birden abandığında sensör devreye giriyor ve şu resimde gördüğün 0'a gelip 30'a kadar çıkıyor, ismi ne bilmiyorum araba deli fırlıyor en son 2004 520 kullandım ve kalkıştan sonra bunu yaparak 6.5 devirde vites attım 150 ye kadar bir çıkışın ve fırlayışın var anlatamam bu zevk tadılmalı o egzos sesi felan muhteşem.
Bu özellik birtek 520lerde var 3.20'de yok ismi nedir bilmiyorum.
Resim eski bulamadım başka :P
Şu devirin altındaki.

Şu şekle bakarmısın ;

Yukarı Alt