Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Biliyorsunuz ki GAIA'da artık çılgınlar gibi kasmaya başladım ve tüm görevleri bitiriyorum tek amacım 105 ve 110 rütbelerini almak bu bağlamda yapılması gereken tüm görevleri sırasıyla yapıyorum bunlardan birisi de bu unique'leri kesmekti işlemler çok zor illaki bir arkadaşınız yanınızda olacak 2-3 tane de party member bulmalısınız sonrası basit ama bu adam toplama işi zor zamanla oturacak herşey ve buyurun size silkroad online unique'leri hepsini tek tek kestik görevleri bitirdik 8)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görevler çok zor değil lakin party'ce yapmak zorundasınız herkesi her an online bulamıyorsunuz ki ama 1 ayda hepsini bitireceğim 8)

Okan Çelebi oyuna başladı dağılın beyler sin: Biz daha 89. seviyedeyiz ama avrupa kolay level atlarım ben :dance: Bu görevleride öğrenicez yavaş yavaş :think: Chief General olda site masterı lakabına yakışsın cool2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tolga2707 demiş ki:
Okan Çelebi oyuna başladı dağılın beyler sin: Biz daha 89. seviyedeyiz ama avrupa kolay level atlarım ben :dance: Bu görevleride öğrenicez yavaş yavaş :think: Chief General olda site masterı lakabına yakışsın cool2:

az kaldı kuzum o yolda ilerliyorum 110 title almadan 21 aralık gelmeden işi kotarmalıyım 8)

Ya glavie sever olarak bu char gerçekten mükemmel hep böyle bir charım olsun istedim ama her yiğidin harcı olmuyor. 8)

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
tolga2707 demiş ki:

az kaldı kuzum o yolda ilerliyorum 110 title almadan 21 aralık gelmeden işi kotarmalıyım 8)
Yakışır abime :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Ya glavie sever olarak bu char gerçekten mükemmel hep böyle bir charım olsun istedim ama her yiğidin harcı olmuyor. 8)

glavie nova + 9
itemler full nova armor
char şu anda rütbe görevlerini kasıyor eee sonuç mükemmel olacak lakin şu var ki ciddi kolay iş değil aslında joymax bize harbiden ödüllendirmesi lazım veya bir sıralamaya sokup efsane charlar olarak server'larda listelemesi lazım agh joymax beni oyun geliştiricisi olarak işe alacak ki görecek uygulamak istediklerimi çünki o yapımcıların bile ben kadar oyun deneyimi yoktur 5 yıldır oynuyor herşeyini onlardan iyi biliyorum 8)

extraloob demiş ki:
.. lakin şu var ki ciddi kolay iş değil aslında joymax bize harbiden ödüllendirmesi lazım veya bir sıralamaya sokup efsane charlar olarak server'larda listelemesi lazım.

... o yapımcıların bile ben kadar oyun deneyimi yoktur 5 yıldır oynuyor herşeyini onlardan iyi biliyorum 8)

Ahanda yeni gördüm konuyu :mrgreen: :mrgreen:

Ps: Katılıyorum abi az kaldı , Osirisle seni bekliyoruz.com :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
hacım bırak şu noop uniqueleri senior generale geç hayde bırak şimdi party memberi yok felan ben tekde hallederim diyordun :mrgreen: Hey Adamım git onlara patron kim göster ! :santa:

hacım 50 tane unique kalbi toplanacakmış şimdi her uniqueden 1er tane 5 unique var 10 turda 50 tane mi yoksa 1 uniqueden 50 tane mi alayım soru:

Yukarı Alt