Arkadaşlar saati var falan filan yazmayın selket ile neight kesiyoruz anubis ve isie girmeyi deniyince ne bi hata veriyor nede giriş yapıyor

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
herhalde bu AP olayından dolayı girilmiyo tam bilmiyorum ama icerde en cok sp kasan hangi jobsa o giriyor herhalde oyle olabilr tam bilmiyorum ™

Arkadaşlar dikkat etmediniz galiba. Not Possible yazıyor serverla alakalı bir problem olabilir.

ZuzZu demiş ki:
Arkadaşlar dikkat etmediniz galiba. Not Possible yazıyor serverla alakalı bir problem olabilir.

öyle bi sorun olmaz dedimiz gibi hergun en cok kasan hangi jobsa giriş hakkını o kazanıyor ama bu nasıl hesaplanıyo bilemiyorum bizim serverde en cok hunter var hep onlar kesıyo thiefler sadece sp icin gidiyorlar

AP PUANİNİNA BAKAR YEŞİLLER HUNTER TURUNCULAR. THİEF. HANGİ TARAF COK İSE O taraf girebiliyor. isis anubis ap ile ilglili selket neith. herkes girebiliyor. haroisde. öyle.

A

Anonymous

Guest
selket ve isi acıldıgında puanlar sıfırlanır bu arada 1 saatlik bir zaman var bu zaman içinde en fasla AP puan kasan bir sonraki uniğe girme şansını elde eder

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AP ile alakalı eşitsizlik olmaması açısından, zati yazılmış bende tasdik memuru olarak yazayım dedim makara:

Hunter cavede kasan hunter sayısı daha fazla bu yuzden hunterların ap yuksek sıkıntı burda sizde hunter olun girersiniz.

sp kasan 2 party var 1 hunter partysi 1 thief pt si biz neight e gidince onlar kasmaya devam ediyor ordan kaybediyoruz galiba bide sürekli üstte hunter/trader guild yazıyor :(

MekanYer6 demiş ki:
AP PUANİNİNA BAKAR YEŞİLLER HUNTER TURUNCULAR. THİEF. HANGİ TARAF COK İSE O taraf girebiliyor. isis anubis ap ile ilglili selket neith. herkes girebiliyor. haroisde. öyle.
yeşil anubis turuncu isis yada tam tersi ama hunter veya trader değil :)

Selket ve neithe görev yapmaksızın her iki job üyeside girebilir hatta ikiside aynı anda odaya girebilirler.
isis ve anibus için; hunterler için "kapado" Thiefler için "Moharia" dan alınan görevler neticesinde biriken AP puanları gerekli. Yeşil hunter/trader--turuncu thief (1. AP BAR)
Harois için "Mansuana" adlı NPC den alınan görevler neticesinde biriken AP puanları gerekli.(2.AP BAR)

Yukarı Alt