http://www.youtube.com/watch?v=VlfYbJnQOms

İşte sözlere bakın altta yazılan küfürlere bakın bunlar insanmı
'extraloob ta ettiğin küfürlerın bedelını çekiyorsun' lafa bakınya sen kımsınkı bana bedel ödetiyosun lethal ve arkadaşları bunu söledım hala sölüyorum bunu ödersiniz extraloob ailesi ben ant_nuker sizleri cok sevıyorum bunu hep sölemişimdir ama site hep bu insanlar desteklernıyor buna çok üzülüyorum :(

Bu arada evimde internet kesileli sizleri Çok özledım oynadıgımız oyunlar geçirdıgımız vakitler sizlerı Çok özledım :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok geçmiş olsun herşeyi anlarım ama birisine cidden zarar vermeyi asla bünyem kaldırmaz charı çalan kişilere yazıklar olsun.

addIcFb

Aileden
extraloob demiş ki:
çok geçmiş olsun herşeyi anlarım ama birisine cidden zarar vermeyi asla bünyem kaldırmaz charı çalan kişilere yazıklar olsun.
al benden de o kadr abi 8O şerfsz....lerr

Bu Kürtlerin (Hırsız Olanların)Ecdadını Ağlatıcam......Sadeece Bekleyin....(Özellikle Benim Gibi Bir Antalyalısın Elimden Geleni Yapacağım...)

Saygılarımla...
MrT3CHN0

WaR_LorD demiş ki:
bu LETH4L harbi serefsiz cıktı ama biraz bu sitedekileri ornk alıp insanlık ornegi gostersin
leth4l biraz insan taklidi yap :x
Maymunlar Hariç Hangi Hayvanın(Hane O Allah'ın Bize Haram Ettiği Hayvan)İnsan Taklidi Yaptığını Gördün???

addIcFb

Aileden
MrT3CHN0 demiş ki:
Bu Kürtlerin (Hırsız Olanların)Ecdadını Ağlatıcam......Sadeece Bekleyin....(Özellikle Benim Gibi Bir Antalyalısın Elimden Geleni Yapacağım...)

Saygılarımla...
MrT3CHN0
Arkadaşım sabahtan beri kürt filan bırakmadınız.Lütfen Aşalayıcı sözler kullanmayalım.

addIcFb

Aileden
MrT3CHN0 demiş ki:

Saygılarımla...
MrT3CHN0
Arkadaşım sabahtan beri kürt filan bırakmadınız.Lütfen Aşalayıcı sözler kullanmayalım.

_DieMyStyLe_ demiş ki:
MrT3CHN0 demiş ki:

Saygılarımla...
MrT3CHN0
Ben Sözlerimin Kime Gideceğini Belirttim""""Hırsız Olanların""""Benimde Tanıdığım Çok İyi İnsanlar var.Ama....Bazıları...

addIcFb

Aileden
MrT3CHN0 demiş ki:
_DieMyStyLe_ demiş ki:
MrT3CHN0 demiş ki:

Saygılarımla...
MrT3CHN0
Ben Sözlerimin Kime Gideceğini Belirttim""""Hırsız Olanların""""Benimde Tanıdığım Çok İyi İnsanlar var.Ama....Bazıları...
heh şimdi oldu ?!!!!!!...

Hepinize teşekkür ederim böle insanlar yüzünden oyunu bıraktım ama yakında AnT_BoW La allah izin verirse Tekrar Oyuna Dönmeyi Düşünüyorum!

X-Hacker demiş ki:
Hepinize teşekkür ederim böle insanlar yüzünden oyunu bıraktım ama yakında AnT_BoW La allah izin verirse Tekrar Oyuna Dönmeyi Düşünüyorum!
o şerefsizin yeri yurdu belli değil mi Okan abiden ip numarsını al adresini öğren git almaya çalış insan gibi vermiyorsa ya seve seve ya sıka sıka alırsın insl

RollsRoyce demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
o şerefsizin yeri yurdu belli değil mi Okan abiden ip numarsını al adresini öğren git almaya çalış insan gibi vermiyorsa ya seve seve ya sıka sıka alırsın insl
Çar Çalılalı Çok Oldu :cry: Evimde Nrtim yok yeni duyura bildim!

Yukarı Alt