yha herkes benim yaptımı sanmasın ben yapmadım + ben bsu cara pm attım adam dediki 55 euroya aldım dedi

artık sana diyecek laf bulamıyorum sadece allaha haval ediyorum öbür taraftada hakkımı helal etmem bu kadar basit artık Anqells yazısını bir yerde gördükce içim burkuluyo 65 Level Char için kul hakkına girdin neyse artık ahirette görüşürüz kingwarior ah bi okan abi IP sini verse şu sahıs ın evimi var evini Cafesi mi var cafeyi başına yıkarım ama neyse

__enes__ demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Bu resimde herşey ortaya çıkmış zaten . Bu şahısta başı sıkışınca yalan söyleyen almanlara benziyor :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
adam birde resimde gülüyor ya. Yazıklar olsun .. Bu dünyada olmasada öteki dünyada haram yemenin bedelini ödetirler..

Bu dünya gelip geçer nasılsa öbür dünyada var.Allahın karşına kul hakkıyla çıktıgında ne yapacak merak ediyorum.İnsafsızlar bide diyo bana 69 Oldum premium aldım.sanki çok iyi bişi yapmış öbür dünyaya da Premiumsuz tek atar artık.Direk giriş Start felan yok

Şerefsiz adam Senin adresini buldum.Evine Gelip azını burnunu kırmadan bırakmam.Ev adresinide ezberlerdim Bingöl polis evi p:1 D:2 Adında Zeki bidebuldugum baban Bingöl emniyet müdürü.Onun Telefon adresini bulup Seni söyleyecegim ve İnternet bilişim mahkemesine dilekçede bulunacagım yapamıyacagımı sanıyorsan yanılma.Eger Msnde Engeli kaldırıp 1Hafta içinde Charı geri vermez isen gerisini sen düşün.

abi isterse evime gelsin (ankaraya) misafir ederiz bu arada öm lerine bi baksın anlar neden öyle dediğimi

Olay Fena Hacım ... Kingwarior sen öalmadıysan açık adres vermeye korkmamalısın ver adresi sorunuzu halledin neden adres saklıyorsun madem suçsuzsun. Ama şimdi vermedin diyelim adam
adresini bulduğunda kötü olur char çalmışsın hırsızlık. Her Türlü haklı olan taraf belli annen babanda bişey diyemez herhalde adam seni bulduğunda Riskdesin king warior emek hırsızlığı yapma fena olcak bu işin sonu ...

kardeş gelsin o zmn misafir edelim ama ay sonra çünkü şuan yurtdışına çıkacağım avusturyaya gelince söylerim gelsin evime gerçekten tüm kanıtlarımı ortaya sunarım ben yalan atmam

Kingwarior kardeşim sana inanıyorum hala ama neden inandıgımı bilmiyorum bana yardım et bende senin günahını almayayım çünkü ben Takas için sana ÖM at mıştım pusatyumruk diye biri de öm atmışsın ben kingwarior demişti.Ondan seni suçluyorum eger senin tanıdıgın birindeyse veya sendeyse gerçekten adresini bulmaya çalşıp buldugum anda ne yapcagımı bilmiyorum eger sakin olur isem bu iş mahkemede biter ayrıca sen 13 Yaşında degilmisin? Avusturalyada ne yapacaksın okulun yok mu? Eger Yardım edeceksen ekle mailto:[email protected] veya yardım edebilecek kişiler var ise

Ben birde WariorSun adlı kişiden şüpheleniyorum Sanırım o kingwarior un WariorSun un mesajlarına baktım birde benim konuma yazdıgı mesaja 67Lv Xianda nukerim var Skilleri iyi felan diye benden çalınan Anqells de şuan 67 Lv

emek hırsızı serefsızler alt tarafı bı oyun ama calmak herzaman gunahdır cin liler ıste herzamankı takdıklerı dısdan cokertemezler ıcden cokertıler baksana turku turke dusman edıor

yerınde olsam mahkemeye werırım o yazdıgı bu mesajlardan ıp adresını ordande ev adresıını rahatlıkla bulur elınde kanıt resımler olduguna gore bısı yapamaz ama dıorkı keyloger gırmıs merk etme o keylogerı atanıda bulur mahkemedıkler kı ole bısı yoksa babayı yer bıldıgım 8 ıle 11 yıl arası degısıor bılgı calmak keyloger yontemıyle

Yukarı Alt