1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

''Annem 90 dakika dua ediyor!''

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Konyaspor'u 4-1 yenen Galatasaray'da 2.golün sahibi Cassio Lincoln maçın ardından yaptığı açıklamada elinin ezildiğini belirtti. Sarı kırmızılı formayı taşıdığı sürece takımı için elinden geleni yapacağını söyleyen Brezilyalı yıldız, annesinin 90 dakika kendisi için dua ettiğini ifade etti.
    Lincoln'ün "" tarafından derlenen açıklamaları şu şekilde:
    "Doktor elimeki eziğin durumunu öğrenmemiz için bir süre beklememiz gerektiğini söyledi. Sanırım bir pozisyonda ezildi. Bekleyip göreceğiz.

ben topu topu 1 yıldır buıradayım ve alıştığım, alışmaya çalıştığım şeyler var. Bunların arasında oyun tarzı ve rakiplerin bize karşı tavrı da bunların arasında. Galatasaray formasını taşıdığım sürece bu takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Diğer tüm arkadaşlarım da bu düşüncedeler. Gün geçtikçe daha iyi olacağız.

Yüzde kaçla oynadığımı söylemem mümkün değil fakat bazen Galatasaray'da oynamak hiç de kolay değil. Bazen rakip takım 10 kişiyle topun arkasında oynuyor. Bizde tüm takım olarak hücuma çıkıyoruz. Ben de elimden geldiğince takıma hücumda yardımcı olmaya çalışıyorum. Faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.

Sadece ben değil bence hepimiz tüm takım 2.yarıda daha iyi oynadı. Bunu herkes gördü. İlk yarıda ben nereye gidersem oraya benden önce gitmeye çalışan bir rakip vardı bu da benim oyunumu zorlaştırdı. Ama 2. yarıda takım olarak iyi oynayınca golleri bulduk.

Hem maçtan önce hem de maçtan sonra annemle konuşuyorum. Annem maç boyunca 90 dakikayı dua ederek geçiriyor"

2. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özellikle golü attıktan sonraki Formasındaki GS amblemini taraftara göstermesi çok hoştu bence kendini affettiriyor yavaş yavaş 8)

3. SnowFlake

SnowFlake Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Şimdilik lise talebesi :)
    Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
    ben şahsen küsmemiştim :P

4. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8