Merhabalar,
Arkadaşlar birkaç haftaya sevgilimin yanına ankaraya gideceğim. Sevgilim 18 yaşını 5-6 ay sonra dolduracak. Sizce bir sıkıntı olur mu ? Ankara'ya daha önce hiç gitmedim. Sevgilimle baş başa kalmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

seskes

ankara tekin yer değil sizi orda yani bilmiyorum da neyse, hiç bi otel pansiyon da almaz reşit olsa dahi almaz çoğu yer ki reşit değil diyosun

Anladım kardeşim sağolasın. Günlük kiralık ev kiralasak nası olur ki ?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Oralar tekin yerler değil , bizim arkadaş orada okuyo ,okulun dışında dolaşırken 3kişi önünü çevirip küpesini çıkarttırdılar.
Günlük ev kiralasan daha iyi olur ama pahalıya patlar.
edit: Bunlardan kaynıyor
http://alkislarlayasiyorum.com/m/conten ... ayan-apaci
tipik ..evladı kızda hata nasıl olduda sevgili olmuş bu gavatla daral:
sevgilisinin yanına gidicek arkadaşa gelirsek ankara ne kadar memur şehri olsada tutucu bir şehiridir. örnek vermek gerekirse biz izmirliyiz annem bi keresinde yeni eşiyle ankaraya gitmiş (anne baba ayrı :D) normal kot pantolon t-shirt giyinik halde baş açık gelen geçen yanında eşi olmasına rağmen öküz gibi bakınıp duruyormuş. yani tutacağın pansiyon sahibi falanda böyle tiplerden olursa :D odayı verir polis baskını yaptırır A:SDA:DFSg :twisted:

Bu mesaj Judas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Judas demiş ki:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Oralar tekin yerler değil , bizim arkadaş orada okuyo ,okulun dışında dolaşırken 3kişi önünü çevirip küpesini çıkarttırdılar.
Günlük ev kiralasan daha iyi olur ama pahalıya patlar.
edit: Bunlardan kaynıyor
http://alkislarlayasiyorum.com/m/conten ... ayan-apaci
tipik ..evladı kızda hata nasıl olduda sevgili olmuş bu gavatla daral:
sevgilisinin yanına gidicek arkadaşa gelirsek ankara ne kadar memur şehri olsada tutucu bir şehiridir. örnek vermek gerekirse biz izmirliyiz annem bi keresinde yeni eşiyle ankaraya gitmiş (anne baba ayrı :D) normal kot pantolon t-shirt giyinik halde baş açık gelen geçen yanında eşi olmasına rağmen öküz gibi bakınıp duruyormuş. yani tutacağın pansiyon sahibi falanda böyle tiplerden olursa :D odayı verir polis baskını yaptırır A:SDA:DFSg :twisted:
Dolmuş bekliyorum ,şort giymiş bir kız geçti , yanımdaki abide buralar çok bozuldu diyor :mrgreen:

Ceza sen ankaralısın galiba :)
Judas kardeş sende çok iyi moral veriyorsun sağolasın. Burdan arar konuşurum adamlarla kız arkadasımla kalıcam uygun olur mu diye bakalım yaa olmadı ceza evini açar :)

otele değilde pansiyona götürürsen sıkıntı çıkmaz otelde de çıkmaz ama pansiyon iyidir.

kızılayda günlük kiralık evler var bakın hürriyetten. en sağlam yer kızılay kimse kimseye karışmaz.

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Ceza sen ankaralısın galiba :)
Judas kardeş sende çok iyi moral veriyorsun sağolasın. Burdan arar konuşurum adamlarla kız arkadasımla kalıcam uygun olur mu diye bakalım yaa olmadı ceza evini açar :)
La gardaş angaralı deyilik , ama keçiören bebesi sayılırık.
Üst yorumda arkadaşın dediği gibi kızılaydan ev bulursan kimse karışmaz , ama bir hata yapıp sevgilinle güvenparka oturursan birkaç gül satıcısıyla kapışman gerekebilir.

Yukarı Alt