1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ani Ping ARTIŞI

1. Pikachu

Pikachu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    MSİ Ge70 2QE kullanıyorum. Daha öncelerden kullandığım internetten kaynaklı olduğunu düşünüyordum. Şuanda arkadaşımın evindeyim ve aynı şekilde ani ping artışlarım devam ediyor. Ben bunu yaşarken o sabit pingde oynadığını söylüyor.

Eski denediğim internet 8mb ttnetti. Şimdiki 24mb ttnet fiber net ve sonuç aynı. Pingim 700lere fırlayıp yavaş yavaş düşüyor. Varmı yardımcı olabilecek :buddha:

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Wifi.

3. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşın evinde denedğinize göre modemle veya internet sağlayıcısıyla alakalı gibi gözükmüyor. Dns veya vpn kullanımından kaynaklı olabilir. Belki wireless kartında arıza olabilir anten kablolarından birisi çıkmış olabilir, Cihaz garantili ise teknik servise gönderin.

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Aynı laptopu kullanıyorum ben de. İnternetle falan alakası yok sebebi sadece wifi. Ethernet kablosuyla bağlanabiliyorsan o sorunu çözüyor. Onun dışında bir çözüm de telefonu modem yapıp telefondaki wifi'ı pcye usb kablosuyla vermek.
    Bayağı araştırdım, bu wifi olayını çözemedim. Böyle bir bilgisayardaki wifi alıcısı dandik değildir heralde, ayrıca yeni nesil birkaç laptopta daha aynı sorunu yaşayan arkadaşlarım var.