1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

AngeL Ve Sahmelik İLe BiLgiLer ArkadasLAr...

1. respawn

respawn Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖnceLikLe mrb. ArkadasLar Günaydın.
    Hemen konuya giriorm dün Bi arkadasımız "Sahmelik" Beni HackLedi falan filan dedi AngeLi Sahmelik hackledi ve Sahmelik Bütün EXTRALOOB tarafından Rezil Oldu Hep kötülediler Konu actılar böle böle charımı bu hackledi die hatta bi arkadasımız msnesini verdi sövün die!!!!! Bende Ekledım tabi sövmek ıcın deqil ADAM gibi konusmak ıcın Herneyse konustuk acayip iyi bir insan arkadaslar konusmasını bılen ve onun ile ilgili tüm konular bence yalan inanmayın tek AngeL ile bi problemleri olmş ama onuda AngeLin sahibi büyüklük yaparak özür dilemiş ve BarışmışLar yani arkadasLar sizde bu cocugu Rezil etmek ıcın ugrasmayın cok iyi cocuk yakından tanısanız daha bugun konustum msnden Acayip iyi yha lütfen onla ilgili konulara inanmayalım ve aramıza geri alalım...

2. Audrey

Audrey Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HighSchool
    snn gbi 16 postu olan brine güvenicegime sitede dha söz sahib yer etmiş kişiLerin sözlerine güvenirim

3. respawn

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cnn Sglmsn arkadasım güvenme. Ben kendımı bılıorm herkes yenı dıe yalancı olcak deqil........!!!!

4. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    arkadaşım o dediğin adam 1 kişinin çarını çalmadı rahat 10 kişinin çarını çaldı hepsimi yalan söylüyö herhalde bundan sonra bişey diyemezsin çünkü 1 kişi olsa tmm da 10 kişi var rahat bunların hadi 5 tanesi yalan söylesin geri kalan 5 kişi ne olacka konuşmaya aldanma melek yüzlü şeytanlar çok ortalıkda :headbang: :headbang:

5. respawn

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :S:S Haklı olabılırsn...

6. __Thieves__

__Thieves__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sadece ecsro da deil ki adam isro dada hacker lık yapıor bu adamın neresıne ınanayım :S

7. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Arkadaşım bende ilkten 0nunla kankaydım.S0nra bana ne yemınler ettı gırmıyçem çara fln dıye ne yemınler etti bende inandım ertesı gun çarıma gırdı pw deisti banada werdıgı çarın gizli yanıtını wermedı ben dun 0nun babasıyla k0nustum dedı 0 ç0k yemın edıy0r kaç kısıyı kazıkladı fln.babası ç0k ıyı bırısı ama ç0cuk ç0k yalancı.herkese yemın edıp çarlarını s0yuy0rmus.bunları bana babası s0yledi...

8. XianHun

XianHun Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakından tanıyalimda car lari iice kaptıralım adam daha geçen id pw ver cari alicam yarın parayı yatırcam dedi

9. xDj4km4Nx

xDj4km4Nx Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inanmayın bunlaara beyler yapmayın gözünüzü sewiyim birlikte calısıolar bn sadece dedim guildimi wer car senin olsun dedim wercem dedi bakalım wercekmii :cry:

10. xxxD4xxxfero

xxxD4xxxfero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise ögrencisi
    16 Deil 18 ve senden daha eski bir üye.Eger posta bakıyosak güvenme işinde sen kimseye güvenme.