Arkadaşlar çokça türk guildi var ve hepsinde tartışmalar hat saffa da. Guildimize gelicek arkadaş 10 yaşında olsun ama adam olsun yeter. Ayrıca başka bir ricam daha olucak bir guild amblemi istiyorum. Bununla Spyware arkadaşım da ilgilenecek.

Guild amblemi özellikleri:
Arka fon siyah.Unıon tarafında yani sol tarafta 2 tane mavi çizgi istiyorum.Guild kısmına yani sağ tarafa da. Güzel bir fon ve mavi yazı ile Amd yazmasını istiyorum şimdiden ilginize teşekkürler.

DipNot: alım için pm : Maresca and nuub; doRemi

Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.

Buyur hacım TitanyumX bizim için yaptı sağolsun.Beğenmezsen haber ver değiştireceğiz.Çizikleri anlayamamış ondan yapmamış.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Guild kısmı çok dengesiz olmş unıon ile guild ayıramayız rahat yazıyı biraz küçültürsek rahat olur diye düşünüyorum

Ps: TitanyumX çok sağol kardeşim zahmet verdik sanada :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fii tarihinde sene 90da taxim andromeda disco vardı hey gidi gençlik oraya kopmaya giderdik :P

Okan abi tarihi takip ediyoruz senide bekleriz eos a Glavier lazım 1 tane ^^

Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.

Buyur bro yazıyı küçültüp çizgi eklenmiştir ^^ :headbang:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Vur diyoruz öldürüyosun be gökhan :D Hafif bi küçültme yapıcakdın yazıda :D yazının görünüp okunması lazım anlıyomusun :D:d

Ps: Çizgi olmasın. Zahmet verdik ben ptt akar bb :d :buddha:

Takımı
Besiktas
NortheasteR ` demiş ki:
Vur diyoruz öldürüyosun be gökhan :D Hafif bi küçültme yapıcakdın yazıda :D yazının görünüp okunması lazım anlıyomusun :D:d

Bro böyle durduğuna bakma oyunda belli olur o :wink1:

Spyware demiş ki:
NortheasteR ` demiş ki:

Bro böyle durduğuna bakma oyunda belli olur o :wink1:
Hadi inşallah dediğin gibi olcak ^^ farmlı charların cezası bitsede lewel atlatsak guilde ^^

Dediğin gibi Türk Guildleri arasında akıl almaz bir sürtüşme var.Çoğu egosunu tatmin etmek için başka playera veya başka guilde düşmanmış gibi davranmakta bu yüzden birlik ve beraberlik pek yok bu serverda :)

Aynen öyle şu an da da tüm türk guildleri union kurma çabasında. bazıları da yabancılara yardıma gidiyor. Sıkıldım bu serverdan..

Yukarı Alt