Ya beyler bu telefonlar hakkında sanırım 2. yada 3. konum kusura bakmayın sizleri rahatsız ediyorum ama kesin olarak yarın bi telefon siparişi vericem fakat sürekli ikilemde kalıyorum. Hauwei P1 var 700 Tl ye ondan buldum. 1000 TL ye Sony Xperia İon var SDN' de onun inceleme videosunu izledim adam çok metetmedi adnroid sürümü yükseltince kasıyo falan dedi. 1250 TL ye LG Nexux 4 var. Ablamdada Galaxy S3 var ondan almak istemediğim için yazmadım :/ Sizce ne yapmalıyım yoksa paraya kıyıp Note 2 mi alayım almışken o da kocaman :kalp: daral: daral: daral: daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fazla ayıracak paran yoksa bekle s2 zaten s4'ün çıkmasıyla sıfır olarak 800 tl seviyesine kadar geriler diye düşünüyorum.Alırsın bir s2.

S4 bu gece 02:00 da tanıtılacak bununla birlikte düşen fiyatlarıda göz önünde bulundurup daha iyi bir telefon seçebilirsin

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Fazla ayıracak paran yoksa bekle s2 zaten s4'ün çıkmasıyla sıfır olarak 800 tl seviyesine kadar geriler diye düşünüyorum.Alırsın bir s2.
Sence S2 oyun oynamak için yeterli kalırmı :/

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kalır , zaten uygulamalar her telefon çalıştırsın diye abartı grafiklerle yapılmıyor.

Kemalist demiş ki:
Kalır , zaten uygulamalar her telefon çalıştırsın diye abartı grafiklerle yapılmıyor.
Hacım sen teknolojiden iyi anlayan bi adamsın yani öyle duruyosun summer6:

Xperia ion yada nexus4 hakkında bi bilgin varmı o kadar para vermeye değer mi sence? Piyasanında çok gerisinde kalmak istemiyorum ya da bunların dışında önerebildiğin bi telefon almışken iyisini alalım diyorum :sfff:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xperia'yı bilmiyorum , sony zaten artık gözümde telefon üreticisi değil.

Nexus 4 LG'nin yapımı olduğu için , ben yine tercih etmezdim açıkçası.

Bütçem dar ise alacağım telefon s2 olurdu , bütçem varsa da full hd telefonların yaygınlaşmasını bekleyip onlardan bir tane alırdım.Güncelleyip rom vs yüklemeyeceksen mesela htc one olabilir.

Sen ne kullanıyorsun telefon olarak hacım? :/ Ya bütçe o kadar da dar değil. Ben istiyorumki film izliyim, kullanışlı olsun, oyun oyniyim ama seneye çıkan oyunları falanda kaldırabilsin telefon olaylarım bunlar yani.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
s2 kullanıyorum , telefon piyasası zaten s2'den sonra durdu bana göre.Genelde piksel yükseltip , kamerayı düzenleyip sunuluyor.Çift çekirdekli 4.1 versiyonlu her hangi bir telefon yetecektir zaten sana , yok bana çift çekirdek yetmez diyorsan tegra 3 olmayan herhangi bir telefon işini görür.

Kemalist demiş ki:
s2 kullanıyorum , telefon piyasası zaten s2'den sonra durdu bana göre.Genelde piksel yükseltip , kamerayı düzenleyip sunuluyor.Çift çekirdekli 4.1 versiyonlu her hangi bir telefon yetecektir zaten sana , yok bana çift çekirdek yetmez diyorsan tegra 3 olmayan herhangi bir telefon işini görür.
tegra 3 ? 8O

Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Hocam ille de Android mi olacak?
Biliyo musun bugun media markta gittim adam kesinlikle sony alma dedi. Nokia Lumia 920yi gösterdi adam telefonu demire falan vurdu bunla çivi bile çakarsın dedi çok sağlam telefon falan dedi ama xbox ne kadar verimli kullanabilirim xboxdaki tüm oyunlar ücretsiz mi tv ye mi bağlayıp oynarım hiçbir bilgim yok :think:

Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Clochard demiş ki:
Biliyo musun bugun media markta gittim adam kesinlikle sony alma dedi. Nokia Lumia 920yi gösterdi adam telefonu demire falan vurdu bunla çivi bile çakarsın dedi çok sağlam telefon falan dedi ama xbox ne kadar verimli kullanabilirim xboxdaki tüm oyunlar ücretsiz mi tv ye mi bağlayıp oynarım hiçbir bilgim yok :think:
Olay çivi falansa Sony Go onu geçer o zaman hocam. Telefona bir şey sürülsün git suyla yıka kullan,yada git suyun altında beklet 2 saat al eline gene çalışıyor (Bizzat denedim). 10luk çiviyi ekrana sürttüm bastırarak basa mısın demedi. Olay dayanıklılıksa Sony önde.

Ama Android yerine İOS tavsiye ederim. Ama illede Android diyorsan S4 Nisan sonunda piyasaya sürülecek biraz biriktir S4 al. (Dün gece tanıtımı yapıldı izledin mi bilmiyorum S4'ün)

Tanıtımı izlemedim ama S4 beni aşar hocam ya o kadar para veremem şimdi ona 2000 TL den başlar onun fiyatları. iPhone dan kopmamı diyosunuz yani :)

Takımı
Besiktas
Lumia için diyeceğim tek şey var dış görünüşü ve kamerası harika

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Clochard demiş ki:
Nokia 3310 ile de çivi çakarsın , telefonun değeri ne zamandan beri çivi çakmakla ölçülür oldu ?

Yukarı Alt