1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

android müzik programı

1. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bir süredir telefonumun walkman yazılımı müzik için yetersiz geliyor bi kaç tane program denedim ama pek tatmin olmadım bildiğiniz iyi program önerilerini bekliyorum ücretli veya ücretsiz farketmez istediğim kulaklıkla daha yüksek ses almak
    birde direk youtube linkinden şarkıyı mp3 olarak indirebileceğim program biliyorsanız ona da ihtiyacım var şimdiden tşkler :beer:

2. NewJersey

NewJersey   paparazzi rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Al bir tane beats kulaklı bak keyfine :D

3. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beats kulaklıklar parasını haketmeyen bi ürün benim gözümde zaten o kadar para vermem bir kulaklığa haketse dahi :) anca bi yerden beleş falan gelirse öyle :P

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Programlar sesi yükseltirken kaliteyi batırıyor müzikten zevk alınmıyor. Telefonu boot edip sesi yükseltmen lazım kaliteli olarak sesi arttırmak için.

Tubemate kullanarak videoları youtube'dan mp3 olarak indirebilirsin fakat mp3 uzantılı olsada boyutu 2kat fazla oluyor. Mp3e androidde çalışan converterler kullanarak çevirebilirsin fakat çok zahmetli bi iş. Ben indirdiğim müzlikleri laptopa geçince toplu olarak mp3 yapıyorum.

5. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Telefonum rootlu değil bir süre daha yapmayı düşünmüyorum pek fazla bilgisayara geçemediğim için telefondan halletmeye çalışıyorum anlaşılan aynı şekilde devam etmek zorundayız :)

6. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    music volume EQ kullanıyorum Megadethin bir kac parçasında. denedigim programların en iyisi ama kalitesi yine kötü. davulun zil seslerini yutuyor arada solo gitardan lead riff gelmiyor vs. ince ayrıntıya takilmam diyorsan baya güzel kulaklık ile.
    ayrıca beatsin kulak içi kulakligini kullanıyorum ve büyük kulakliklarindan daha kaliteli ses aliyorum. kulaklık alacaklar beatsin kulak içini denesin :)

7. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eyv hacım deneyeyim programı