Arkadaşlar youtubede gezerken şöyle bir videoya rastladım

Biraz araştırmadan sonra sitesini buldum :

http://weme.wemade.com/game/game_info.asp?GmCode=16

Haber kaynağı olarak da korede tanıtımının yapıldığı zamana ait bir kaç yazı buldum :)

Haberden türkçeye çevirerek alıntı yaptım , aşşağıdada adresi var :)

İPEKYOLU başlığı Knights
türü MMORPG
OS IOS

MMORPG "Silkroad Online" sürümü PC "İPEKYOLU Şövalyeleri" halefi olarak yapıldı mücadele eylem ve sürükleyici konulu tam 3D yapılmış bir MMORPG. Iyi grafik çoğaltmak amacıyla, Unreal Engine "İPEKYOLU Şövalyeleri" kullanılarak yapılmış bir mobil oyun, oyun tam olarak yeni nesil sorumlu olacağı lüks garantisidir.

Haber kaynağı:
http://www.4gamer.net/games/025/G002522/20121108049/

Yakında telefonlar için silkroad online çıkacak ve grafikleri yetenekleri şahane :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Geldiği zaman kurarız guildimizi oynarız makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Srodan cok vindictus'a benzettim ben.
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
İslemciyi kavurur :D

Bu oyunu yapanlar aynı zamanda dragon mist adında bir oyun daha geliştiriyorlar :) oda şahane ama sanırım o sadece dungeon tabanlı bir oyun , fakat knights of silkroad şehirlerin olduğu silkroadla aynı şekilde normal canavarların yanında boss(unique) lerin olduğu haber kaynağında da yazdığına göre çok geniş bir haritaya(tıpkı silkroad gibi :) ) sahip ve en önemlisi bunları telefonlarda oynayabileceğiz :D muhtemelen telefonuda zorlamayacak çünkü oyun unreal eng. ile yapılıyor.Telefonlar için piyasada halihazırda bu grafiklere sahip oyunlar var , en sonuncusu geçenlerde çıktı(Bladeslinger) ve hemen hemen her seviye telefonlarda oynama imkanınız oluyor :) İnşallah yakında çıkar ve oynamaya başlarız :)

partyme 1 warrior 1 cleric 2 bard 3 wiz arıyorum 7/24 sabit party

Bu video uzun zamandan beri nette dolaşıyor.Silkroada tek benzediği yani adının yazılışı.Haritaya gelince silkroadın haritası çok büyük bi harita değilki :D Karakterler,oynanış,yaratıklar tamamen farklı.
Not:Unique(boss-elite) her rpg'de vardır :D

Note2 tavsiyem ram 2gb pil 1000mA daha yüksek kapasiteli :D

Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
Bu video uzun zamandan beri nette dolaşıyor.Silkroada tek benzediği yani adının yazılışı.Haritaya gelince silkroadın haritası çok büyük bi harita değilki :D Karakterler,oynanış,yaratıklar tamamen farklı.
Not:Unique(boss-elite) her rpg'de vardır :D

Yorumun için teşekkür ederim fakat silkroadın haritasınada çok büyük demedim geniş dedim :D Ayrıca diğer oyunlarda normal - şampiyon - dev - unique sistemi yok bu silkroada has bir özellik ve onlar bu oyunda da var onu demeye çalıştım fakat tam anlatamadım :D Oyuna daha ayrıntılı bakınca , taklamakan çölü samarkand hotan ve cevresi downhang gibi bazı haritaları kapsadığını gördüm :)

Downhang - Oasis - haydutlar

samarkand - taş yaratıklar (golem)

videoda olan : örümcek - hotan ve cevresinde , dev toprak solucanları taklamakan , iskelet adamlar downhang , iskelet balıklar , cerberus , develer ile ticaret sistemi bunlar benzerlikleri :) Ama tıpatıp aynı olması imkansız çünkü telefonda oynanacak şekilde tasarlanılıyor , silkroad kadar skill , ırk , silah sınıfı , grafik , pvp stili , canavarların yapay zekaları ... şeklinde sıralanacak bir çok özelliği de farklı :)

Yinede çok hoş bir oyun , metin 2 den kat kat güzel ayrıca dragon mist adında bir oyun daha var onuda izlemelisiniz sanki o biraz daha silkroada benziyor jangan sokalarına benzeyen haritası var :)

Bu arada genelde unreal eng. ile tasarlanan oyunlar tegra destekli geldi , bununda tegra destekli gelme ihtimali var.Eğer öyle gelirse tegra versiyonudaki grafik pc oyunları ile yarışır olur :)

Oyunun konusu Silkroad yani tarihi İpek Yolu.O yüzden bir çok şehrin isimlerinin aynı olması normal yada gerçekden sro'yu baz alarak yapıyordurlar.
Not: Oyunu yapan firma Joymax'ın %25 ini aldığına dair bi bilgi buldum nette yani sro'ya göre imiş

Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
Oyunun konusu Silkroad yani tarihi İpek Yolu.O yüzden bir çok şehrin isimlerinin aynı olması normal yada gerçekden sro'yu baz alarak yapıyordurlar.
Not: Oyunu yapan firma Joymax'ın %25 ini aldığına dair bi bilgi buldum nette yani sro'ya göre imiş
Evet 2011 yılında ortaklık anlaşması yapmışlar ve şu an içinde wemade sitesinin ortakları listesinde adı var :) http://corp.wemade.com/en/company/affiliate01.asp ben sürekli bu oyun hakkındaki gelişmeleri takip edeceğim :) 2013 ün 2. çeyreğinde oyunun çıkacağını duydum ve ücretsiz olarak yayınlanacak :)

Takımı
Galatasaray

bekliyoruz bakalım sözde ilk silkroad web,sonrasında silkroad 2 cıkıcak diyorlardı bakalım 2014-2015 anca cıkar gibi silkroad 2

Yukarı Alt