1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Andre 'Gol' Santos

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Andre 'Gol' Santos
    Sol kanada ilaç olsun diye alınan Sambacı, golcü olup çıktı. Brezilyalı fubolcu, 7 resmi karşılaşmanın 4'ünde ağları 5 kez havalandırıp Daniel Güiza'yı yakaladı.

Andre Dos Santos, Fenerbahçe taraftarının önüne ilk kez Boluspor ile oynanan hazırlık maçında çıktı ve ortaya koyduğu futbolla, gönülleri fethetti. Ardından vasat bir görüntü çizerken, resmi maçlarla birlikte şova başladı. Yönetim, onu sol kanada ilaç olsun diye almıştı. Ancak birçok bölgede oynama özelliği bulunan Brezilyalı oyuncu, şu ana dek oynanan 7 resmi karşılaşmada “golcü” olup çıktı. İlk resmi golünü Honved’e atan Andre Santos, Sivasspor maçında ise kendi yarı sahasından aldığı topla 3 rakip oyuncuyu ipe dizdikten sonra attığı jenerikli golle günlerce konuşulmuştu.

Güiza 2 maçta attı

Sion deplasmanında bir jeneriklik gole daha imza atan Sambacı, dünkü rövanşta kelimenin tam anlamıyla coştu. Henüz 2. dakikada rakipten kaptığı topla ağları havalandıran Santos, ardından penaltıdan ikinci golünü kaydetti. Böylece ilk kez bir maçta 2 gol atan Brezilyalı, toplamda 5 gole ulaştı ve Güiza’yı yakaladı. Santos, 5 gole 4 resmi maçta ulaşırken, Güiza, Honved karşılaşmasında hat-trick yaptıktan sonra Denizlispor ağlarını da 2 kez havalandırmış ve 5 golünü iki maçta atmıştı.​

Fanatik ^^

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Süper bir transfer.Türkiyeyi sarsıcak bu sezon :P

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar: