1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ANATOLİA 92 LVL BÜYÜLÜ SİLAH 75 LVL SURA VE 70 LVL NİNJA

1. kaanbabax

kaanbabax Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anatolia swsinde 92 lvl büyülü silah sura çar ve 1T YANG SATILIR.Çar lider notu görewinde az kalmıştır çarda full item vardır.%110 şeytan bonuslu full şeytanlı itemler +9 zehir tritonu cennet kolye+9 cennet bilezik+9 boynuzlu kask +8 karabüyü +9 full 5 efsunlu bulunmaktadır.

Çar kasmaya çok uygun 1 ayda 105e atabilceğiniz şekilde hp emilim ok savunma %110 küsür şeytan güçlü itemi vardır.Çar ayrıca 95-100-105 metinleri keserek ayda 2t yapabilir oynayış şeklinize ve saatinize göre bu sayı artabilirde metinleri rahat kesmektedir zehiri hp emilimi vardır.
    Arkadaşlar çar acil satılıktır üniversiteliyim harç paramı yatırmam gerek ondan acil satıyorum daha geniş bilgi almak için altta vereceğim face adresimden bana msj atın çarın item ve skillerini geniş bi şekilde sölerim isteyene anatoliada çarı olana çarı gösterebilirim oyundan sıkıntı yok.
    Çarı alana içine istediği şekilde yang atabilirim istediği miktarda tl karşılığını vermek süretiyle tabikide.

Anatolia 75 lvl 3 grand büyülü silah ve 70 lvl 3 g bıçakcı ninja satılıktır.

Ninja 70 lvl 3 grandı mevcuttur.Zelkova dalı görewinin bitmesine az kalmıştır içinde 125m para ve item vardır çar kesinlikle boş çar değildir yan karakteride 2.köyde metin kesmek için yapılmıştır onunda itemi +9 ortlu dolusu mevcuttur çarın fiyatı 100 tl arkadaşlar fiyatının hakkını vericek bi çardır.

Büyülü silah 75 lvl 3 grandı vardır.Daha önceden kulede metin kesmek amaçlı kullanılmıştır ve yeni alıcak kişide kulede çok rahat itemini atınca metin kesebilir.Çar boştur item yoktur çarda fakat içinde 150m para vardır nakit bu çarda 100 tl dir arkadaşlar bu çarada iteminizi attınızmı aldığınız fiyatın kat kat üstünü alırsınız saten dememe gerek yok.

pazarlık yoktur saten içinde 50 tl değerinde yang vardır saten içinde yani çarlar 50 tlye geliyor saten acil satmak zorundayım dersinizki bana 150m yetmez daha fazla çara m at daha fazla m ile çarı almak istiyorum derseniz 100m=35tl yang kurundan çarın içine para atıp ölede satabilirim alıcıların isteğine bağlıdır çarın skilleri itemleri ws bilgileri öğrenmek isteyen arkadaşlar aşağıda yazacağım facebook adresinden bana mesaj yollayın ben cevaplarım yada vereceğim tel no arayarakta bilgi sahibi olabilirsiniz çarları oyundanda size gösterebilirim sıkıntı yok dediğim gibi ACİL SATILIKTIR hayırlı satışlar bütün çar satan arkadaşlara iyi satışlar

ŞAMAN HARİÇ BÜTÜN ÇARLAR SATILMIŞTIR