okan abi hey exl ailesi nerde bizim 65 lv char yarışmasının sonucu size güvenim sonsuz ama vdrdiğiniz 2. tarihtede yarışmanın sonucu açıklanmadı gecikmenin sebebini öğrenebilirmiyim bi kura çekicezksiniz 4 aydır bekliorz :S

bu char dakı ıtemlerı hackleyenler bot turk dıyorlar arkadslar oradan ındırdımız botlarda vırus warrrrr

wırusun adı pswonlinegames adlı wırus o sıteden ındıren bır cok arkadasımızda war

alonzo demiş ki:
bu char dakı ıtemlerı hackleyenler bot turk dıyorlar arkadslar oradan ındırdımız botlarda vırus warrrrr
Botturk belkide Türkiyenin en çok satış yapan sitesidir.Asla böyle bir işe girmezler adamların gelirleri çok fazla böyle basit şeylerle güven kırmazlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok fazla gelirimiz var tabiki lakin neden daha çok olmasın o kadar hizmet veriyoruz ne kadar çok gelir o kadar hızlı sunucu demektir sizlere ödüllerin verilmesi demektir.

OKAN ABİ NEDEN BANA CEVAP VERMEYE KAÇINIOSUN TÜM BAŞLIK KONULARA ATTIM VE HİÇ Bİ GÖREVLİ CEVAPLAMADI NEDEN 65 LV CHAR ÖDÜLLÜ YARIŞMANIN SONUCU AÇIKLANMIYOR? (büyük harfle yazdım çünkü artık yeter 4 ay oldu)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
açıklanmıyor çünki yeni sonuçlandı ve haftasonu açıklanacak ^^

Yukarı Alt