önce arkadasıda 2 garment item vardı gel veriyim dedi 73 talisman 72 kolluk ve tradeden aldım 2 sinide kollugu giydim ama talismanı giyemedim...arkadas dedi geri ver o zaman
- Resim Silinmiş.
tradede pot gibi gözüktü ...
yere attım itemi aldım pota dönüstü potu attım aldım elixer acc oldu. yerde elixer acc vardı onuda aldım ve
- Resim Silinmiş.
dikkat edin -18 piece
suan noldugunu anlayabilmis deilim Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Adam tanıdığın sonucta yanlış bir şey yapmaz sana. Confused Bir kere bana da olmuştu oyundan çıktım sonra tekrar girdim düzeldi. Sen de dene bi.

Bende arrow yerine 250 lik at vardı bi gün inventory de.Bilmiyorum bug işte fiyatı ok fiyatına :lol:

forumacc demiş ki:
üstteki berserk yerinede dikkat :mrgreen: :mrgreen:
phuaha koptm la bu ne
abicim senin sro kafayı yemiş sro yu sil yeniden yükle pl2 fln bozulmuştur belki

zerk yanık gozukuyo ortadan bitanesi sönük falan filan one lan öyle sro yu sil bidaa yükle
:lol: :mrgreen:

bndede tbotta bolt alıyodu blacksmithden ama 8d lucky powder gibi gözüküyodu kasma yerine gidince bolt yok die return basıyodu sehre dönünce lucky powderlar bolt oluyodu.olabilir böle şeyler doğal :))

ayni $ey bende de olmustu . gianttan pro ustluk dustu -19 olarak gozukuodu. invertoyda goremedim. ve hata vermeye basladi itemle ilgili. town yaptım invertoya baktm ustumdeki itemle ayni :lol: zohaa dedim ne oluo :lol:

orqundogi demiş ki:
forumacc demiş ki:
üstteki berserk yerinede dikkat :mrgreen: :mrgreen:
phuaha koptm la bu ne
abicim senin sro kafayı yemiş sro yu sil yeniden yükle pl2 fln bozulmuştur belki

zerk yanık gozukuyo ortadan bitanesi sönük falan filan one lan öyle sro yu sil bidaa yükle
:lol: :mrgreen:
biraz saygılı olalım arkadaşlar forumda extraokk

Yukarı Alt