yaz için bi çar açmyı düşünüyorum açacağım çar xbow olcak burada sorun yok yan mastery olarak cleric mi yoksa bard mı açmalıyım onu düşünüyorum.Amaçlarım çok yüksek damage vurmak(silahın criti yüksek olcak) ve gece bota bırakabilmek.
pvp yapmayı düşünmüyorum ama unique peşinde zaman geçircem. bilen birileri elimden yan masterynin silahını çıkardıımda kaybolmayan skill leri anlatabilirse sevinirim cleric ve bard için tabiki skilllerin ne işe yaradığını da anlatmak şartıyla.
bu arada yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler

xbowun yanında bnce cleric ac
clericin sahip oldugu bless spell atagı zamanı kısıtlıda olsa yok eder bu da giantları oldurmende kolaylık saglar ayrıca 40lvlle gelen recovery division 7snde bir pot basar gibi heal basar bu da senin işini cok ii gorur bardda faazla bi skill yk zaten bi hzlı kosma bi de noise var bosver cleric işine yarar

Bak hemen yukarda sabitlerde bütün skillrin açıklaması var gir oralara oku o da olmazsa diğer başlıklar altında aynı soruları ve cvpları içeren başlıklar var onları okumayı deneyin.

Mighty demiş ki:
Bak hemen yukarda sabitlerde bütün skillrin açıklaması var gir oralara oku o da olmazsa diğer başlıklar altında aynı soruları ve cvpları içeren başlıklar var onları okumayı deneyin.
hepsini okudum emepinize saygı duyuyorum ama sadece skill leri açıklamışsınız bence yan mastery olrak kullanacaklar için skill lerin açıklamasının yanında elinden cleric rodu ya da harp ı çıkardığında kaybolmayan gibi sinden yan mastery olarak açacakların bilgilenmesi için bir bölüm daha olmalıydı.

Yukarı Alt