1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Alttan ders hakkında

1. Gullugullugil

Gullugullugil Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba ben svas selçuk anadolu lisesinin 12.sınıfında okuyorum.11.sınıfının 2.döneminde biyoloji dersim 1 düşmüştü,sorumlu olarak geçmiştim.Yazın yapılan ortalama yükseltme sınavlarına girmedim.Bu sene 2.dönemin başında bir daha yaptılar hocalar yine not kırarak geçirmediler.Peki bundan sonra sınav olacakmı?Olacaksa ne zaman olacak?Yazın olacaksa ben alttan dersim olduğu halde YGS-LYS sınavlarından sonra nasıl tercih yapacağım?Sınav yazın olacaksa sınavı vermeden önce tercih yapabilirmiyim?Şimdi girdiğim sınavlardan 420+ puanlar alıyorum ama lsy konuları nı fazla bilmiyorum.Ona göre çalışacağım lys'ye.
    Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz.Şimdiden teşekkürler :muck:

2. SnowFlake

SnowFlake Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Şimdilik lise talebesi :)
    Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
    Sınav tarihini okuluna sormalısın :P lys'yi kazanıp kapılarına gelen öğrenciyi sınıfta bırakmazlar geçersin o dersten. Zaten devlet de fazladan 1 sınav hakkı veriyordu sanırım sistemi tam bilmiyorum.
    Bizim okulda genelde son sene verirler sorumlulukları rahat ol makara:

3. Laistrogon

Laistrogon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    11 den biyoloji dersin sorumluysa onu sene sonun da vermek zorundasın bro. Veremessen diploma alamıyorsun ve lys yi kazanman da bir anlam ifade etmiyor. Sene sonuna kadar iyice kavra ve vermeye çalış. Yaplıacak sınavın tarihi de okul kapandıktan 2 hafta sonra filan oluyor.

4. Xpr3ssMusic

Xpr3ssMusic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bizimde sorumluluk sınavımız vardı yazın olmuştuk sınavı. hepsinide geçtik tabiki, cevapları verdiler :lol: