1.Si , Ilçenin milli eğitim müdürlügüne gidip başvuracaksın.Okulundan form alıcak ve doldurucaksın daha sonra halk bankasına 45YTL yatıracaksın.2 Gun sonra Milli egitim müdürlügüne tekrar dönüp Fotoraf çekilecek ve kaydolacaksın.

Ayrıca askeriye seçkin bir yerdir.Kapalıları böyle seçkin biryere almazlar.Bence hic girme.Evde dini kitabınız bulunmayacak falan gibi şeyler solenmiyor.

Senin O Okula Girmen, Galatasarayın Microsoft Ve Facebook'u Alması Gibi Bişey..

İmkansız Yani..

passion demiş ki:
Bak arkadaşım ailen türbanlıysa işin zor ancak ailenin bi cemaate yada dini bir kuruluşa kaydı yoksa ne deseler boş bütün araştırmalar olumlu çıkar.yeterki ailenin bi topluluğa kaydı olmasın! Ewinde dini kitaplar olmasın yeter. kutsal kitabımız olmamalı.fetullah hocanın yazıları olmasın.Sızıntı dergisine de çok dikkat etmen lazım, o da olmamalı
Neymiş din ve devlet işleri karışacakmış, hepsi hikaye :?!!!
fethullah ne zaman hoca oldu da bizim haberimiz yok? tarikatın kralı adama birde utanmadan hoca mı diyorsunuz...zaten fethullaha yakınlığın varsa arkadaşım sen sınavı falan geç polis sınavlarınada girme derim ben..

Tek zor bölüm Sosyal bilgiler... Onun yüzünden sınavı kaybetmiştim.. Mad Ayrıca korkmana gerek yok .. gir kendini dene.. Mükemmel tecrübe oluyor Oks ye..Eğer ALS ye girersen, Oks de kendini 10 kat rahat hissediceksin mucX

Yukarı Alt