1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

aLMaYın......(Lutfen Okuyun)

1. KoRKuSuZ3535

KoRKuSuZ3535 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bos Gezenin Bos Kalfası
    ALMAYIN:Ace,ALDAYS,ALGİDA,ALO,ARİEL,BLENDAX , MAGNUM,CALVE,CAPPY,CARREFOUR,SANA-SARALLE,CARTEDOR,CIF,CLEAR,MILKA,MİS,NESCAFE,NESQUIK,NESTLE,omo,ORGANİCS,COCACOLA,PRIMA-LİPTON-LM CORNETTO,ORKİD,DANONE,DOMESTOS,DOVE,ELİDOR,FANTA,IPANA-JACOBS,KITKAT,KNORR-KOMİLi,KOROPLAST- -LOREAL-LUX-MAGGI,MARLBORO,MC DONALDS,ORKID,PALLMALL,PANTENE,PARLIAMENT- PRINGLES-PROFILO-REJOICE-REXONA-RİNSO-SALEM-SCHWEPPES-

ve Yabancı Ulkelerden olan markaları almayın(Musluman olmayanlar) Cunku bunlar Yabancı Markalardır Ve Bunları Alarak Yabancılar Yardım Ederek Aralarında İSRAİL de olarak onlara silah,mermi gibi Seyler Alıyoruz....Ve muslumanlara Savas cıkıo ve böylece onlara yardım ediyoruz....Lutfen Bu konu Hep Onde Tutulmasını İstiyorum....

2. LoveForLife

LoveForLife Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman ülkemizde adam gibi mallar üretilsin.Herşeyde kaçak herşeyde mal kaçırma var daha az masraf yaparak üretmek için sağlımızla oynuyorlar.Adam gibi iş yapsalar bizde dışardan bişe alma ihtiyacı duymayız.

3. mertcangs

mertcangs Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    saydıklarının yerini tutacak aynı kalitede başka bir ürün varmı :?:

4. invaders

invaders Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    doğru yok
    bunları almaşsak bakımsızlık tna kokudan açlıktna ölürüz

5. Winterspring

Winterspring Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Filistin ve diğer Arap ülkeleri Osmanlı'ya karşı İngilizlerin kışkırtmalarına aldanarak isyan ederken bana mı sordular?Cezayir'de onbinlerce insan yakıldı Fransızlar tarafından aynı olaylar Mısır , Suriye , Filistin'dede yaşandı.Irak ve Suriye'nın durumu ortada.Oradaki insanlar şu an atalarının hatalarının kefaletini ödüyorlar.Bağımsızlık bağımsızlık dediler ve gördüler bağımsızlığı.Ölen çocukların , yetim kalanların asıl sorumlusu emperyalist devletlerin vaadlerine kanan toprak açı atalarıdır.Bu ürünleri kullanmak dolaylı yoldan birçok ülkeye gelir sağlıyor.Biz bu ürünleri almazsak alternatif ürünler sunabiliyor musun?Neymiş Coca Cola alan böyleymişte Pantene alan kurşun sıkıyormuş yavrucaklara.Yemeyelim içmeyelim bitli bitli gezelim mi etrafta?

6. dizanteri61

dizanteri61 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Helal olsun güzel yorum sonuna kadar arkandayım... :muck: