1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Almanca Ödevi

1. BeachBoy

BeachBoy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    T:Akşam da 10 gibi Tom "Hdi biraz dışarı çıkalım sizde sıkılmadınız mı?"dedi.Bizde kabul ettik tabi.Daha sonra kıyafetlerimizide değiştirip evden çıktık.Taxiye binip bir discoya gittik.Ama öyle türkiyedekiler gibi değildi.Orayı burayı dağıtan yoktu.Bir ara romantik bir şarkı çaldı ve Bill,George ve Gustav ortadan kayboldu.Fazla merakda etmedim ama.Tomla yalnız kaldım sonuçta.Daha sonra Tom ilk defa elimden tuttu ve beni öptü.Ben napıcağımı şaşırdıım.Sadece "Seni seviyorum" diyebildim.O da beni sevdiğini söyledi.O arada diğerleride geldi zaten.Biraz daha kaldıktan sonrada gittik.Yorulmuştuk ama uyumak isteyen yoktu.Bill şarkı söyleyelim dedi.Bizde kabul ettik ve beraber kayıt odasına gittik.
    G:Kayıt odası mı?Gece açıkmıydı?
    T:Kayıt odası dediysek sütüdyo gibi değil evlerinde bir odayı kayıt yapmak için kullanıyorlar orası.İşte sabaha kadar şarkı söyledik.Sabahta biraz uyuduktan sonra dışarı kahvaltı yapmaya gittik.Oradan sonrada bana almanyayı gezdirdiler.1-2 saat sonra da Bill,Gustav,George biz sizi yalnız bırakalım diyip gittiler.Bizde biraz yürüdükten sonra
    E:Elinide tuttu mu yürürken?
    T:Hiç bırakmadıki.İşte sonra bir parkta oturup dinlendik.Sonrada Bill,Gustav ve George yi arayıp eğlence parkı diye bir yere gelmelerini söyledik.Buradaki lunapark gibi bir yerdi.Oradanda çıktıktan sonra eve gittik.Gece yarısı uçakla gidiceğim için beni havaalanına getirdiler.Yolda herkes sessizdi.
    G:Heralde yani seni türkiyeye geri göndercekler.
    T:İşte biz havaalanına geldikten 5 dk sonra falanda uçak geldi.Tabi uçakla birlikte ayrılık anıda gelmişti.Herkese sarıldıktan sonra sıra Tom a geldi.Oan ikimizinde gözleri doldu.Sonra elimden tutup beni sonsuza kadar seviceğini söyledi ve öptü.Sadece bende seni sonsuza kadar sevicem diyebildim ve sarıldık.Daha önce hiç kendimi o kadar kötü hissetmemiştim.Sonrada uçağa binip türkiyeye geldim.
    G:Hem çok romantik
    E:Hemde çok acıklı
    T:Sen ne yaptın Gözde?
    G:Bende İngiltereye gittim.Güzeldi.Kraliyet sarayını gördüm.Tören gibi birşey vardı.Askerler yolun etrafına dizilmişti.Diğer askerlerde yürüyüş yaptı.Dünyanın en büyük dönme dolabını gördüm.Öyleydi yani.Neyse ben yemeğim bitti.
    E:Benimkide
    T:Artık benimkide
    G:Napalım sinemaya gidelim mi?
    E:Olur
    T:Süper olur
    G:Hadi kalkın o zaman
    T:Geldik

almancasını yollayabilirseniz sevinirim yarına yetişmesi lazım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. Saian S.S

Saian S.S   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İşçi
    Bunu LibLibi ye Ö.M Atarak sor...o bilir... Cool