1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Alman,Turk,Americalı

1. MaPaP4

MaPaP4 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir Turk, bir Amerikali ve bir Alman birlikte saunaya gitmisler. Bellerinde birer havlu saunada oturmuslar ter atarlarken, bip bip bip diye ses duyulmus. Amerikali,
    sag eliyle solkoluna dokunup, "Cagri cihazim caldi. Derimin altinda elektronik devre var da..." demis.

Aradan biraz zaman gecmis, bu sefer bir cep telefonu calmaya baslamis. Bunun uzerine Alman, sol avuc icini kulagina goturmus ve konusmaya baslamis. Görusmesi bitince, Turk'e ve Amerikaliya donup, Avcumun icinde cep telefonu devresi var da..." demis Teknolojik olarak geri kalmayi gururuna yediremiyen Turk, "Bana
    bir dakika izin verin" demis ve disari cikmis. Birkac dakika sonra dondugunde poposunun arasina sikismis tuvalet kagidi sarkiyormus.
    Amerikali ve Alman'in kendisine garip garip baktigini gorunce,
    Faks geliyor da.."
    xD

2. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ahhhhaaahaha :mrgreen:

3. DaHope

DaHope Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    zuhahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: yarıldım :D saol paylaşım için :d

4. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muhahah nihaha

5. Rix!>

Rix!> Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
    Gülmekten Geberiorm Saoll :mrgreen: :mrgreen: İşte Türk Zekası :mrgreen:

6. SilenTT

SilenTT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bi gün bi ucakta alman turk amerikalı varmıs turk demıskı : '' Yine mi siz a.k.'' :twisted: :twisted:

_________________________________________________________________________________
    Temel bi gün evde otururken kapı çalmış kapıyı açtıında askerleri görmüş. Askerler temeli alıp askere götürmüşler. Temele 1 hafta sonra bi mektup gelmiş : '' Temel beni bırakıp askere gittin tarlayı nasıl sürecem ben ... Fadime'' . aradan günler geçmiş.
    Fadimeden mektuplar gelmeye devam etmiş. Temel ''artık yollama bi çaresini bulacam.'' demiş. 1 hafta kadar sonra Temel fadimeye bi mektup yollamış. Para sıkıntısı çekiyosan bahçede silahlar var bi sandıgın içinde onları sat... Tabi mektuplar komutanların elinden geçtiği için komutan temelin silah kacakcılıgı yaptıını anlamış. hemen bir ekip toplayıp temelin evine gitmişler. bütün bahçeyi kazmışlar ama bir türlü silahları bulamamışlar. daha sonra vazgeçip geri dönmüşler. geri dödüklerinde temel fadimeye bir mektup daha yazmış. '' Fadime, tarlayı sürdürdüm sana kolay gelsin.''( bu fıkra pek güzel değildi sanırım :D)
    _______________________________________________________________________________________________________
    Bir gün amerikalı 1000 başılarına ırakta gösterdikleri cesaretten dolayı prim verilcekmiş. Ama amerikalı nede olsa az para vermek için bişeyler düsünmüş generaller. daha sonra binbaşıları toplamışlar . demişlerki vücudunuzda bi yerden bi yere kadar söyeleyin kaç CM oldugunu olcelım onu 10 la çarpıp o kadar $ verelim size demişler. birinci bin kafamdan ayaklarıma kadar demiş ; ölçmüşler 178x10=17.80$ prim vermişler diğerine sormuşlar parmak çlarımdan ayak ucuma kadar ;2.30x10=23.00$ prim vermişler . sıra son binbaşına gelmiş demişler sen nereden nereye istersin? binbaşı cevap vermiş. P*nisimin ucundan T*stislerime kadar[*=e]. adamlar şaşırmış en fazla ne kadar olabilrki demişler ... adama demişler sana son bi şans verelim daha iyi bi şey söyle . adama kararlı... daha sonra pantalonu indirmişler bi bakmışlarki admın T*stisleri yok... demişler nerde bunlar adam cevap vermiş ''Irak'ta'' ....

:?!!! ?!!!!!!

7. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Guzelmiş Valla ?!!!!!!!

8. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0