- Resim Silinmiş.​

Selam size Allods tutkunları!

Siz istediniz biz yaptık...
Ödeme sistemleri dahilinde daha çok seçenek isteğiniz yapılan girişimler sonucu kısa bir sürede yerine getirildi. Bugünden itibaren yeni ödeme aracınız e-pin ile rahat ve konforlu bir ödeme sistemine daha ulaşmış bulunuyorsunuz. Allods e-pinlerinin Türkiye genelindeki tek dağıtıcısı Gamebayi' dir. E-pinleri online olarak GameBayi'nin internet sitesinden alabileceğiniz gibi en yakınınızdaki internet cafeye giderekte alabilirsiniz.​

E-pinler aşağıdaki fiyatlarla sunulacaktır.

5 TL = 100 Kristal
- Resim Silinmiş.
10 TL = 200 Kristal
- Resim Silinmiş.
25 TL = 500 Kristal
- Resim Silinmiş.
50 TL = 1000 Kristal
- Resim Silinmiş.
100 TL = 2000 Kristal
- Resim Silinmiş.
200 TL = 4000 Kristal
- Resim Silinmiş.
400 TL = 8000 Kristal
- Resim Silinmiş.
700 TL= 14000 Kristal
- Resim Silinmiş.
1000 TL = 20000 Kristal
- Resim Silinmiş.​
Aldığınız e-pin'leri bozdurmak için gerekli olan tüm bilgilere ise BURADAN ulaşabilirsiniz

Bunun haricinde birçok farklı ödeme aracını daha ilerleyen zamanlarda size sunabilmek adına çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz.

Allods Online'in büyüleyici dünyasında iyi eğlenceler!

Gamebayi Ekibi Gururla Sunar :muck:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
8 Lvl de kaldım dahada kasamadım, eminim coğu kişide böyle oldu. kimse almaz bunları....

level atlamak zor değil aslında bot kullanmaya alıştı herkes o yüzden çok zor geliyor :)

kristal lazım oldukça kolayca alabilriiz teşekkürler extraloob - gamebayi :wink1:

Herkez düşüncelerini yazmakta özgürdür.Rütbeli arkadaşlarımın dikkatine.Aslında sro'yu bırakmak tüm yönetim bu oyuna aksak daha güzel gibi.Belli bir topluluk oluşturabilirsek neden olmasın.Ben varım.8)

Leetnock demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
xtollgax demiş ki:
daha beta degılmı bu oyun yarın oburgun beta bıtınce 0 lanmıcakmı karakterler
Bu konuda kesin bilgileri adminlerimiz en kısa zamanda verecektir.
Oyun closed beta dan çıktı, karakterler silinmeyecek :thumbsup:
Gönül rahatlığıyla kasabilirsiniz arkadaşlar. 8)

sıfırlanma konusunda pek cok değişik haber var acık beta olması biraz güven veriyor fakat mulak noktalarıda yok değil benim takip ettiğim kadarı ile geçiş döneminde sıfırlama olmayacağı yönünde

bu oyun silkroad da 10 Çakar bence ama silkroadın yeri başka tabi ilk goz ağrım sroya herzaman devam ama bu oyun daha kıyak 1234 den ibaret bi oyun değil oyunculuğunuzu konusturmanız gerekıyo

+Dejavu+

Bilgiliyim
xtollgax demiş ki:
bu oyun silkroad da 10 Çakar bence ama silkroadın yeri başka tabi ilk goz ağrım sroya herzaman devam ama bu oyun daha kıyak 1234 den ibaret bi oyun değil oyunculuğunuzu konusturmanız gerekıyo
Uzun yazı okumaktan nefret eden ben ve benim gibi çok insan var. O görevleri baştan aşağı okumak tam bir zulüm bide yavaş gidiyor iyice canımızı sıkıyor.Geberiyor haydi yine git o zulüm memleketine. Öyle böyle değil ya wow oynadım bu kadar kafam bozulmadı ya hatta onda hiç bozulmadı zevkle oynadım ya bunedir arkadaş öyle böyle değil kötü iğrenç ötesi. summer7:

Yukarı Alt