Siteden yapılandırmalara bakabiliyorsunuz skill özelliklerine vb.

Not: İngilizce
Not 2: Siteye ulaşım için, başlıkların üzerine tıklayın

* Warrior

Gibberlings Kanian Orc Xadaganian ırkları seçebilir.Diğer oyunlarda alıştığımız warriorın aksine burada yüksek hp ve armorla büyük işler başarabilir ayrıca uzaktan ok kullanabilirsiniz.Partilerde kolay yer bulur çünkü paladinden sonra en iyi tank görevini üstlenir.Atağının zayıf olduğunu düşünebilirsiniz ancak pvpde veya arenada gerçekten çok iyi damage veriyor.

* Paladin
Kanian Elf Xadaganian Orc ırkları seçebilir.Paladinin warriordan farkı güzel bir yönlendirmeyle çok iyi bir tank olabilmesi ve ayrı olarak büyü kullanabilmesi.Yaratık keserken iyi olmadığını düşünebilirsiniz ancak hiç abartmıyorum arenada mükemmel bir başarı gösterirsiniz çünkü büyüyle saldıran karakterlere karşılık olarak neredeyse her büyüsünü resist ediyorsunuz ve çok fazla canınız oluyor bir büyücüyle paladini kesmek çok zor bunun sebebi de büyücüde yeterli perceptionun olmamasındandır perception karşıdakinin resist etmesini engeller.

* Mage
Kanian Elf Arisen ırkları seçebilir.Hem pvp açısından hem pve açısından çok iyidir.Yetenekli ellerin eline geçtimi durdurulamaz katliam makinesi olur. Ancak en önemli statınızın perception olduğunu unutmayın.

* Warden
Kanian Gibberlings Orc ırkları seçebilir.İsterseniz staff isterseniz knuckle(şu çizgi kahramanının bıçakları gibi zaten üstteki karakter ekranındaki wardendir)kullanırsınız.Staff kullanmanızı daha çok tavsiye ederim çünkü büyüyle vurduğunuz damage knuckle vurduğunuz damage’i ikiye katlar(knuckle hızlı diyorlar fakat knuckle kullanırsanız pvp de iyi olabilirsiniz karar sizin.)

* Summonoer
Elf Xadaganian Arisen ırkları seçebilir.Petini iyi geliştirirseniz sizden güçlü olur(tabi pvede)pvpde pet sizin atağınıza çok yakın bir damage vurur.Debufflarıyla herkese warlocku çağrıştırır hele de o life çalma skilliyle yatırılmanız çok güçtür.Fakat armorunuz çok düşüktür ancak hpnizi yükseltebilirsiniz.(sakın staminaya filan vermeyin)

* Healer
Kanian Elf Arisen Xadaganian ırkları seçebilir.Healer atağı düşüktür deyip geçmeyin harika atak yapar az canının olmasını da heal skilleri kapatır.Partilerde çok rahat yer bulursunuz.Özellikle 30lvldan sonra plate set giyerek armorunuz harika olur.Pvpde çok fazla iş yapmaz ancak belirli bir leveldan sonra pvp denince akla priest gelir.

* Psionocist
Gibberlings Arisen Xadaganian ırkları seçebilir.Çok iyi damageiyle birlikte çeşitli skilleride vardır mesela bir kopyanızı yaratarak yaratığın kopyanıza saldırmasını sağlayabilirsiniz ya da mental link skilliyle(kopyanızı yaratmak için önce bunu atmanız gerekir)düşmana fazla damage vurabilir zehirleyebilir ya da stun edebilirsiniz(isteğe bağlı )

* Scout
Kanian Gibberlings Orc Xadaganian ırkları seçebilir.Genelde forumlarda scoutun atağının zayıf olduğunu söylüyorlar ancak scout oynayamadıkları için diyorlar.Aslında steady shot skilliyle çok seri ok atar ve bence scoutta en fazla önemli stat lucktır.Critical vurduğunuzda ki yeteri kadar luck giderseniz %50den fazla crit vurma oranını artırıyor o zaman çok iyi kesebileceksiniz.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben elf mage'im her lv atladığımda stat geliyor ben yıldız işaretli olanlara veriyorum pek bilgim yok sizce nasıl olmalı?

Takımı
Galatasaray
system359 demiş ki:
ya ben tapınak şovalyesiyim statları ne vercam yardım?????
Stat menüsünde yanında yıldız olan statlar senin karakterine ait.Üstüne geldiğinde ne özellik verdiğini yazıyor.Defansçı olmak istiyorsan defans ağırlıklı bir stat yapılandırması yaparsın ataker olacaksan atak ağırlıklı stat verirsin.

Yukarı Alt