ttnet bugunlerde cok yavas. ama oyundan atma konusu cok farkli olay . belki pc kaldirmio belki de netten kaynaklanio. hadi onlari gectm pre ile ßiri girdiqi zmn $ans bu ya seni atiodur belkide :?!!!

Jigsaw

Aileden
Allah'ın senin DC yememenin niye rıza buyursun? Dünyevi zevkleriniz için tanrının adını kullanmanız ne kadar yanlış..

bence ya bilgisayardan bu zamanlarda gerçekten ttnet çok yavaş ondan olabilir
ama ban şu ana kadar hiç olmadı

charname: LadyOfRingsserver: Mars
Guild:__TURKiYEM__
lvl: 77weapon: :mrgreen: Bow

bizim arkadaşa da böle oluyodu.Sonra silkroadı baştan yükledi çözüldür.10 dk da bir yediğine göre büyük ihtimalle sorun internette gözüküyor.Dikkatli ol fişler oynuyorsa net 1 sn de kesilip gelir.Bunu denemek için oyundayken msn ni aç eğer dc yediğinde hala msn açıksa o zaman sorun başka,ama msn de kapandıysa o zaman sorun nette..Fazla yardım edemedim ama bence silkroadı silip baş tan yükle.

1- ip numarandan kaynaklanıyo olabilir genelde oyuna mesela ben salı güleri acılır acılmaz 3 4 char acıyorum aynı anda loader ile akşam pc yi kapatana kadar dc olmuyo demekki oyuna ilk girenlerin bağlantısı daga sağlam olabilir
2- premium kullanıcıları tabiki server ilk söz sahibi sonuçta bi kapasite var ortada ve öncelik sırası
3- pc inden kaynaklanıyo olabilr modeme reset atmayı biliyosan tavsiye ederim ama bilmiyosa sakın karıştırma
4- silkroad oynarken bişi indirme netten oyunun bağlantısını zayıflatıp dc verdirebilir

5- bide sunu dene başlattan calıştır ı tıkla oraya ''cmd'' yaz acılan dos ekranına ''ipconfig'' yaz
modeminin ip numarası cıkacak

cursor un yanıp söndüğü yere bu sefer ''ipconfig/flushdns'' yaz

bu işlem modem hafızasını temizliyecektir orda modem hafızası başarı ile temizlendi yada buna

benzer bi ifade yazacak onu görünce dos ekranını kapa ve tekrar oyuna girip oynamayı dene
yinede sorunun devam ederse bu bağlı olduğun postahanenin port larından yada bölgesel yoğunluktan olabilir bol şans......

Yukarı Alt