Takımı
Besiktas
16 Saatlik Uğraş Sonucu :dance:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yanlış yapıyorsunuz ksro nun sitesindeki setup u indirirseniz update5dk sürecektir bu kadar uzun sürmesinin nedeni alexandrianın patch ile yüklenmesinidir !

mod ne kolpacısın ya aynı konuyu senden önce açtım bnm açtığım konunn üsüne açmıssın bide bize diyosunuz araştrmadan konu açmayın die !!!! ltfven knuyu slermsn

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
@CaGo__
Konu paylaşılabilir çok çok kıymetli birşey mi?Arkadaş burda mutluluğunu dile getirmeye çalışmış. :wink1:
+1905

Neden Herkes Yönetim Üyelerinin Bir Açığını Kolluyor :think: :roll:

ironEyE demiş ki:
@CaGo__
Konu paylaşılabilir çok çok kıymetli birşey mi?Arkadaş burda mutluluğunu dile getirmeye çalışmış. :wink1:
ya siz bnm yazdığımı okduunuz mu bz aynı konudan açtığımızda konu kapatlıyo bn diyorum ki aynı konu nie açlılıyo ve ben kıymetinde değilim bi resimn içinde asla kmseni kalbini kırmam

Spyware demiş ki:
ironEyE demiş ki:
@CaGo__
+1905

Neden Herkes Yönetim Üyelerinin Bir Açığını Kolluyor :think: :roll:
HAŞA ben kmsenin açığını kollamıyorum açık kollamayı yanlış anlamşsın krdş açığını kollasaydım sennde daha üstlere gdrdm ve bi ceza alanı sağlardım ... Ben sadce uyardım farkındayım biraz sert oldu ama ters anımda okduum :D

CaGo__ demiş ki:
mod ne kolpacısın ya aynı konuyu senden önce açtım bnm açtığım konunn üsüne açmıssın bide bize diyosunuz araştrmadan konu açmayın die !!!! ltfven knuyu slermsn

"Mod ne kolpacısın ya"?

Bu üslubun yüzünden;

Uyarı aldın. :!:

NoMoreLove demiş ki:
CaGo__ demiş ki:

"Mod ne kolpacısın ya"?

Bu üslubun yüzünden;

Uyarı aldın. :!:

kararııza saygı duyuorum ama düşüncemi söylemekten kaynak lı uyarı alıyoruz uslüp ağır polabilir ama szin yaptığınız uyarıda ağır gii sanki :PO :D

Yukarı Alt