Haftalardır Silkroad'da Bişey Yapamıyorum .
İbottan Oyuna Giremiyorum Girsem Bile Fix 2Dk İçinde Dc Yiyorum ne hikmetse.
Şuan İbottan Oyuna Girip İstedği Gibi Kasabilen Biri Varmı ?
Eğer Varsa Teamwiewer İle Pc'me Bağlanıp Ayarlarını Benim PC'dede Yapsın Lütfen :S

valla bi güncelleme yaptı sro o.ç ları bok var yapıyo güncelleme herkez memnundu

beyler yardıma ihityacım var simdi bütün ayaları yapıyorum hs server ayarlarını yapıyorum 1 kere ibot acıyorum loader acıyorum giriyorum 1.carla sorun yok ama 2. carıda 2. ibot acıyorum aynı loaderden port numarasını degistiryorum 2.ibottaki numarayı yazıyorum oyuna giriyorum ama 2 dk sonra dc veriyor 2 carla girince nedenolaabilir yardım lütfen

beyler hiç ugraşmayın bn kullandım yenisini hiç glz deyil pc yi kastırıyor oyun oynanmıyor 3 4 tane proragram açıp kapayon bu ne ya birileri duysun sesimizi eski versiyon gibi olmasını istiyorum

emrekalay demiş ki:
beyler hiç ugraşmayın bn kullandım yenisini hiç glz deyil pc yi kastırıyor oyun oynanmıyor 3 4 tane proragram açıp kapayon bu ne ya birileri duysun sesimizi eski versiyon gibi olmasını istiyorum

istediğin kadar bağır arkadaş kimse seni duymaz botu bu site yapmıyor :D

ayrıca ben çok çok iyi kasıyorum açmayı kullanmayı bilmiyosunuz başlıklara iyi bakın kasanlar için yazdım kasmıyor pc yi siz eksik bişe yapıyonuz ondan kasıyor açması da gayet basit eğer onu da açamıyosanız oyun oynamayın derim bilgisayardan anlatılandan anlamanızz gerekir ben okul okumadım bişe yapmadım hepsini başlıkları okuyarak yavaş yavaş öğrendim biraz kafaları çalıştırın hepsini birilerindne beklemeyin alışkanlık yapar demesi benden

bu arada bu ibot bölümü adminleri bir şey bilmiyor boşuna kendinizi harcamayın

ibot un resimleri taaaa milat tan kalma yenileyin diyoz hiç bişe yapmıyolar ne kadar yoğunsalar artık ( ibot u açamayan arkadaşlara az da olsa katılıyorum ama genel olarak açılması basit )

1 char acacak olursanız botta sorun yok ıkıncı charı girmeye kalkarsanız dc verıor sorunumuz orda yoksa ıbotla herkes okuyarak 1char acabılır 2.charı acıyorsanız ve dc vermıso anlatın bızde algılayım form ıbotla lgılı bagmadıgım bolum kalmadı benım dcsorunuyla ılgılı gozumden kactıysa herhangı bı yerde lınkını verın o zaman bakalım

mani demiş ki:

ibot un resimleri taaaa milat tan kalma yenileyin diyoz hiç bişe yapmıyolar ne kadar yoğunsalar artık ( ibot u açamayan arkadaşlara az da olsa katılıyorum ama genel olarak açılması basit )
Herşeyi bizden beklemeninb amacı ne?Maaşlı işçimiyizki tek işimiz bu olsun?Sizler de paylaşın arkadaşlar.Sizleride görelim.Çok yoğunum oyunuma bile bakamıyorum.Önce kendmizi yargılayalım sonra başkalarını.İyi forumlar.

NiNCaSu demiş ki:
mani demiş ki:

Herşeyi bizden beklemeninb amacı ne?Maaşlı işçimiyizki tek işimiz bu olsun?Sizler de paylaşın arkadaşlar.Sizleride görelim.Çok yoğunum oyunuma bile bakamıyorum.Önce kendmizi yargılayalım sonra başkalarını.İyi forumlar.
Bilmedigin bolume mod olmussun arkadasim yani yanlis anlamayın gercekten buraya mod olan kisiler hic bisey bilmiyor yönetimin buna el atması gerekiyor.Sizi kötülemek için söylemedim bunu :thumbsup:

Yukarı Alt