Beyler bu seneki all star pek zevkli geçmicek bnce yönetim iice şaşırdı baksanıza kuzenler t-mac ve carter yok hatta sut atabilip smaç yapabiln ray allen dahi sonradan zorla çağırılıo.blmiorm ama şaçma herifleri izlemk hele adı ALL STAR olan bi organizyonda DAVİD STERN'a yakışmıo ne biz böle bi all star bekliorz açıkçası nede olanları koltuklardan izlicak olan gerçek ALL STAR lar.

bide beyler sizce bu geceki maçı kim kazanır??
a)çaylaklar
b)2.yıl oyuncuları

bnce 2.yıl oyuncuları çok rahat alır ^^Brandon Roy, Rajon Rondo Rudy Gay, Andrea Bargnani^^

Morwena

Buralıyım
valla bu akşam
çaylaklar alır gibime geliyor çoğu kişininde düşüncesi o muş bu sene Wink

bn pek sanmıyorum bu seneki 2.yıl oyuncularını çok beyeniyorum özelilklede Rajon Ronda

haha basketi sevmem ama bu all starlar bi güzel oluyo bana saatleirni ve günlerini yazacak varmıs zati oturcam bide hangi kanal..
ps:oynamasını sevmem izlemek zevkli extraokk

MeLiK demiş ki:
haha basketi sevmem ama bu all starlar bi güzel oluyo bana saatleirni ve günlerini yazacak varmıs zati oturcam bide hangi kanal..
ps:oynamasını sevmem izlemek zevkli extraokk
Shocked Shocked Shocked takip etmediğin belli :)
kanalımız her zmn NTV dir ( çok şükür Bu kanal Bir Türk tv sinde var ) bu kanalda olmasa televizyon tambir aptal kutusu yani
saatini tam hatırlamıyom ama en erken gece 02:00 en geç 04:30 olması lazım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
basket falan bana ters bira ve FB deseniz anlarım 4-2 almışız kezman 2 gol atmış zati şimdi kim mağlup olacak onu bekliyorum ihihihiii :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

extraloob demiş ki:
basket falan bana ters bira ve FB deseniz anlarım 4-2 almışız kezman 2 gol atmış zati şimdi kim mağlup olacak onu bekliyorum ihihihiii :lolmuch: :mrgreen: extrabeer
np dont worry no panic etc.. Razz
konya nın yiğitleri yapacak süprizi kotu gidişe dur diyecek

eskiden bir all star izlerdi gece 4 te Jordan Oneal iverson kobe Ginobili garnett David Fox Jason Kidd şimdi neymiş labronjames :mrgreen:

2.Yıl oyuncuları yendi bekLediğim gibi :lol:

Smaçta kim şampiyon olur bilmem ama 3'lük çok zevkli geçecek bu beLLi :lol:

6 senedir caylaklar alamamıs,bu seneki tek kişilik kadroylamı yenicekler sophmorları.Gibson catu cut 3'lukleri soktu.

Yukarı Alt