Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ganıganı harbıden safsın zuahahaha adam komıklık olsun dıe alkolu fazla kacırınca buyuk gorursun bazı seylerı adamda ole yapmaya calısmıs bu adam harbı saf ya

EnDZoNe

ganigani demiş ki:
ctrl+(-) tuşuna bas bi kaç kere düzelir
Açıklama için sağol dostum.. :D

Ciqlet demiş ki:
ganıganı harbıden safsın zuahahaha adam komıklık olsun dıe alkolu fazla kacırınca buyuk gorursun bazı seylerı adamda ole yapmaya calısmıs bu adam harbı saf ya
Komiklik olsun diye koydum.Birden bire böyle oldu...Düzeldi ama sonra.. :mrgreen: :mrgreen:

Ciqlet demiş ki:
Açıklama yapmak sanamı kaldı?Yardım ettim.2 kişi konuşurken 3.ye dinlemek düşer karışmak değil :!:

banlanayım sankı bısı yaptım ne olcak sıkayet edınce et bişimi yaptım sana yok .

Ciqlet demiş ki:
banlanayım sankı bısı yaptım ne olcak sıkayet edınce et bişimi yaptım sana yok .
ithamlarına dikkat et,bu birilerini 2. uyarışım bu konuda,3. de affetmem,finaller vardı vs. siteyle fazla ilgilenemiyodum sitenin banlanan kullanıcı sayısı düşmüş ben o sayıyı yükseltmeye başlıyım en iyisi :wink1: bu son uyarımdı.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt