1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Alkollu olarak sevgili adayına içini dökmek.

1. ownerMad

ownerMad Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Çok aptalca bi durum beyler, beni reddeden ilk kız. Belkide hırs yaptım bilmiyorum ama, farklı şeyler hissettiğim kesin. Buyrun siz karar verin :

Söyleyeceklerim içimde büyüdükçe sıkıntı yapıyo. Söyleyip kurtulmak istiyorum artık.

Şu an için yeni bi ben varım, ama günün birinde, belkide çok kısa zamanda bende eskiyecek ve aradan çıkaralıcam. Bu kadar acımasız olduğum için üzgünüm ama gerçek bu. Zamanımız kısıtlı, bu yüzden senin hayatını yaşayıp seni harcamak istemiyorum. Dışardan söylenilenler, kimin ne dediği, benim hakkımda duyduğun ne varsa hepsini bırak, beni kafandan sil ve beni tekrar tanımaya çalış. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün, kendi kalbinin sesini duymana engel olmalarına izin verme! Ve en önemlisi : kalbinin ve sezgilerinin yolundan gidecek cesarete sahip ol. Kalbin ve sezgilerin ne yapmak istediğini bilir.. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Şu son zamanlarda yaşadıklarım dışardan salakca görünüyo sanırım. Okuldan atılmam, avare gibi gezinmem, alkole olan takıntım, duygusal anlamdaki gel gitlerim vs. Şu güne kadar yaptığım tüm salaklıklar (bu dışardaki insanların gözünde öyle) "Ben şöyle diyorum: merakım ve sezgilerim sayesinde içine düştüğüm şeyler" Yaptığım salaklıklar daha sonra benim için paha biçilemez deneyimlere dönüştü. Bak şuan bile cümle kurmakta zorlanıyorum, ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Bunları niye yüz yüze konuşmuyoruz diye sorarsan bunun için işte. Aslında korku bana göre değil ama, aşık olunca böyle oluyomuş demek ki. Neyse okumayı kesme sakın devam et lütfen.

Noktaları ileriye bakarak birleştirmek imkansızdır, tekrar söylüyorum kalbin ve sezgilerinin yolunda gidersen bundan bir kaç sene sonra geriye dönüp baktığında o birleştiremediğin noktalar tüm berraklığıyla birleşecektir. Yani noktaların gelecekte bir şekilde birleşeceğine inanman gerekiyor. Bir şeye güvenmelisin cesaretine, kaderine, hayata, her hangi bir şeye. Çünkü noktaların ileride birleşeceğine inanmak, sana kalbinin sesini dinleme rahatlığı verir. Bu yaklaşım beni hiç bir zaman yolda bırakmadığı gibi 17 yıllık hayatımı da çoğu zaman değiştirdi. Aslında tüm konu bu, hayatımı değiştirmek istiyorum ben, kalbim ve sezgilerim sana odaklı sadece..

Neyi sevdiğini bulman gerekiyor.. Her ilişkimden sonra bir şekilde canlanıyosun içimde. Tam; yok be ben aşık olur muyum diyorum, hoop tekrar doğuyosun içimde. Artık içimde bişeyler uyanmaya başladı, sana aşık olduğumu farkettim. Seni tanıdıktan sonra ki bütün ilişkilerim bu durumu en ufak şekilde değiştirememiş bunu anladım. Bazen dışlandım, yalnız kaldığım zamanlar oldu, uzaklaştık(m), ama hala aşıktım. Şimdi yeniden başlamaya karar verdim. Bazen hayat kafama bir tuğla vuruyor ama ben hiç bir zaman inancımı kaybetmiyorum. Senin peşinde koşmama sebep olan şeyin sana olan aşkım olduğuna inanmış durumdayım. (bu yüzden böyle salakca bi mesaj atıyorum sana.)

Bana olan düşüncelerin, kalbinin sesi ve sezgilerin olumsuz yöndeyse ve hayatının aşkını, kalbini kıpırdatan, midende kelebekler uçurabilen erkeği bulamadıysan aramaya devam et. VE YILMA! Onu bulduğun zaman anlayacaksın zaten nasıl bir duygu olduğunu. Her büyük ilişki gibi seneler geçtikçe güzelleşecek emin ol Bulana kadar aramaya devam et, yılma!

Sanırım geçen sene şöyle bi yazı okumuştum; Her gününü hayatının son günüymüş gibi yaşarsan, günün birinde haklı çıkarsın. Bu cümle beni çok etkilemişti o günden bu yana hep sorup dururum kendime: Eğer bu gün hayatımın son günü olsaydı, bu gün yapacaklarımı yapmak ister miydim ? Bu güne kadar hep "Hayır" dedim. Ve bu gün bişeyleri değiştirmem gerektiğini anladım. Bu güne kadar salak gibi bekledim seni, bi gün farkıma varırsın, yada her kıza yaptığım şeylerle tavlarım gibisinden salakca bi bekleyişti işte.

Pardon dürüst duygularımı yazacaktım ben sana. Aslında hepsinin sebebi gurur, küçük düşme ya da başarısızlık korkusuydu. Ama bunların hepsi ölüm karşısında değerlerini yitiriyolar. Yalnızca ölüm önemli olan. Artık: öleceğimi hatırlayarak, kaybedecek bişeyler olduğu düşüncesini yıkabiliyorum. Zaten çıplağız, kalbimin sesini dinlememek için hiç bir nedenim yok.

Belki dee : ölümün beni, yavaş yavaş sol yanımdan dürtmeye başladığı için yazıyorumdur bunları ? ha ne dersin ?

Geçenlerde söylemiştim ya sana : Hayatta, ters giden bir şeyler var hep. Düzelt artık şu ters giden şeyleri Yoksa ben hep deli kalıcam..

2. cezasoft

cezasoft Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu kimin yazısı?

3. Incandescent_

Incandescent_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akşama kadar bilgisayarın başında oturmak :D
    beni red eden ilk kız diyor yazan kişi herşey tozpempe değildir!!! bunu unutmayın

4. ownerMad

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kendim yazdım dostum hayırdır ?

5. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    Applenin ceosunun konuşmasını izleyin.Noktaları birleştirmek,kafaya tuğla vurmak vs :P

6. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet o konuşmadan kesitler alınarak yazılmış.

7. LegendLess

LegendLess Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yazıyı yazmadan önce bi göz atmıs olabilirsin aklında kalmıs veya :=)

8. ownerMad

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aç kal, budala kal :curtain:

9. takerisks

takerisks Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: