Alkol gibi iğrenç birşeyden nasıl hoşlanıyorsunuz bilmiyorumm.Tüm vucudunuza ve beyninize zarar veriyor.No alcohol 4 ever. O yüzden genelde :beer: smileyi değil :muck: bunu kullanıyorum :curtain:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Hiç tasvip etmem alkolü :P

Kötü örnek olmak istemem ama.Olmayınca olmuyor ya :wink1:

Ps:Şu bira göbeğimi eritene kadar içmeyeceğim.Yeni favori Yeşil üzüm rakısı^^

ARK0 demiş ki:
Sniker demiş ki:
Alkol gibi iğrenç birşeyden nasıl hoşlanıyorsunuz bilmiyorumm.Tüm vucudunuza ve beyninize zarar veriyor.No alcohol 4 ever. O yüzden genelde :beer: smileyi değil :muck: bunu kullanıyorum :curtain:
Buraya İçmeyi seven arkadaşları bekliyordum semiyorsanız yorum yapmayın lütfen :P
Bİldiğiniz bir şeyi bi daha hatırlatıp rahat rahat içememenizi sağlayayım dedim :P

RoyalFlush

Bilgiliyim
UniqueHero demiş ki:
walla ramazan bitti köpek öldüren bile olsa içerim o kadar bunaldım :D:D Rakı 4ever

Onun kültürü bambaşkadır. Cebinde son kalan 2-3 lira ile gider alırsın sahile kurulursun yandaşlarınla.Bitene kadar gittikçe artan dozla muhabbet ve makara döner.Ben caddebostan sahilde içtiğim içkinin keyfini hiçbir barda alamıyorum artık.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
akşam bu site yıkılır sargoş olacağım ahahaha hoş sargoşluğa yüz tuttuğum zaman daha neşeli olurum ilk biram ile güne merhaba dedim sabahkadardevam.com (öğlen eniştemlerle rakı yapabiliriz)

:beer:

Yukarı Alt