1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

alın size BOMBA Bİr HABE son zamanlardaki dc sorunları ile..

1. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar son günlerde sbot dışında bi çok bot dc yiyo neden sorusuna ışık tutacak bir alıntı paylaşmak istedim haberin doğruluğu %95-99
    sroking sitesinin orjinal formundan ALINTI ;

Dc Sorunu Srokingden Kaynaklanmıyor Bunu Bilmenizi İsterim Silkroad Belirli Saatler Koymuş Bunları Size Suncam

DC Yeme Saati:

08:00 -- 12:00 arası dc sorunu yaşancak. (Tr Saati)

Dc sorununun Durduğu Saati:

01:00 -- 07:00 arası dc sorunu yaşanmıcak.(Tr Saati)

Bu Uygulamanın Gelme Sebebi Sadece Gold Botları Ortadan Kaldırmak İçin !

Gece 1 den Sonra Rahat Kasılsınlar Diye Türklere Ayrıcalık Sunmuşlar İster Sevin İster Sevmeyin Bu Böle Gold Botları Ortadan Kaldırmak İçin Ellerinden Geleni Yapıyorlar.

Sbota Neden Dc Yemiyorlar Diye Sorcaksınız Onlar Özel Ücretli Bir Program Kullanıyorlar 120$ Aylık Veriyorlar Ve Kazançlarıda Aylık 500$ Ama Sroking Bota Yoğun İstek Yok O Yüzden Kendilerinie 120$Ödeyebilceklerini Sanmıyorlar Ama Kazançları Çoğalırsa Onlarda Uygulamayı Satın Alacaklar Bekleme Sebebimiz Budur.

Herkese İyi Kasılmalar Sbota Geçeğinize Srokinge Yoğunluğunuzu Verin Derim Yoğunluk Artarsa Alcakları Kesin !

not ___ : neden bu bölümde paylaştım derseniz muhtemelen isrodada aynısı vardır bahsedilen bu paketi onlarda almamıştır zaten isro açıklama yapmış dc sorunu yeni legendde halledilecek diye daral: :detective:
    buda bize sbotun neden hiç sorun yaşamadığının bi kanıtı ayrıca joymaxın botlardan nemalandığının da bir kanıtı (zaten bilinen bişiyde daral: )

bu arada isronun yeni sürümü cıkmış bi deneyelim bakalım tüm kamuoyunun bilgisine..........

2. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gece pcsini açık bırakamayan adamları düşünememiş joymax

3. x21

x21 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    4 yıl sonra ziraat müh.
    yeni sürümdede dc son sürat devam ediyor bilginize. Bu arada deneyeceğim gece ama sanmıyorum olsun. Öncedende denemiştim fakat aynıydı

4. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım verilen süreler sadece king bota özel de olabilir yada tüm botlar için genel de olabilir yani kesin bi bilgi yok
    fakat denemekte bi kayıp yok ben de deneyeceğim bakalım ne kadar doğru :think:

DÜZENLEME=
    joymaxın anlaşması buymuş arkadaşlar........
    1.Botu Alıyorlar Ama Bota Gold Bot Kasmaya Çalışan Olursa Direk O Gün Banlıyorlar Önceki Gibi Deil Bot Sayesinde Bizim Tüm Bilgilerimiz Direk Joymaxa Gidiyor Ve Bu Sayede Rahatlıkla Banlıyorlar Eskisi Gibi Uğraşmıyorlar

2.Anlaşma Dışına Çıkılırsa (+120 Dolarlık Anlaşmayı Alıp) Bot Satıcılarnı Dava Edicekler Diye Duydum

galiba joymax bot yapımcılarınıda kontrol altına almak istiyo ilerleyen günlerde neler olacak bakalım hepimiz göreceğiz

5. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son bi haber daha arkadaşlar
    eğer bahsedilen bu anlaşma yapılırsa artık sadece 5 çar aynı anda açılacakmış ve bu 5 çardan hiç biri de 50 lvl altı olmuyacakmış bu joymax kaptırdı gidiyo hadi bakalım
    işte bu özellik gold botu tarihe gömer :) tabi bunu uygulamaya koyarlarsa ki koyacaklar gibi çünkü 3-4 haftadır isro ve diğer botlar dc veriyo hala sorunlu

6. quitarman

quitarman Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    epin ve sifre verdiler bu bilgileri nereye girecem ve kullanılmıs yada yanlıs verilmis olup olmadıgını nasıl anlarım=_?

oyuna giriyırum fakat sifremi yanlıs nedir anlamadım zaten 10 - 15 dk sonrada dc veriyor cvp verene saygılar...

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    clientless girerseniz dc olmuyorsunuz.

8. egemen456

egemen456 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sbota Neden Dc Yemiyorlar Diye Sorcaksınız Onlar Özel Ücretli Bir Program Kullanıyorlar 120$ Aylık Veriyorlar Ve Kazançlarıda Aylık 500$

çok saçma, nedir bu program?
    teknik olarak resmen bi saçmalık, bu botları yapanlar aynı zamanda çok iyi crackerlar sro_client'ın hafızasını yarmış insanlar, silkroad'ın onları engellemesi imkansız, kesinlikle botlarda bi sorun var ve bu botu yapan kişilerin çözebileceği bi sorun!

botlar win32 API'leri kullanarak yapılandırılır, (winsock32 kernel32 user32 vb) sbot,sroking,srobot hepsi bu apileri windows altındaki dll'lerden çağırır ardından sro_client'ı hook ederek(DLL injection) mesaj kuyruğunu ele geçirir, SendMessage,WriteProcessMemory gibi fonksiyonlar ile hafızadaki adreslere müdahale eder skill fonksiyonunu vs işletirler, bunların hepsi client tarafında gerçekleşir, inanın bana tam bir saçmalık 120$ programa para verip önleme olayı fln, eğer sbot DC yemiyorsa teknik olarak srobot'ta DC yemez, srobotun programcıları bi yerde hata yapıyor hepsi bu!

9. egemen456

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    clientless'de bot sroclient'ın hafızasına müdahale etmez sadece server ile paket iletişimi kurar, clientless'de DC yememesi, srobot'un hafızaya müdahale ederken bi hata yaptığını gösterir, emin olun sro_bot'un programcıları bunu çözer, lakin srobot çok büyük bir yazılım nerde hangi adreste hata yaptıklarını bulmak zaman alıcak :)

10. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demişsin
    kardeşim tamm bi yandan haklısın ama şuda var madem bu hackerler clienti yaran insanlar ve bu zamana kadar hap yarmışlar peki ne olmuşta 5 haftadır hala yaramadılar ama sbot ise updateden yarım saat sonra hemen yarıvermiş
    2 senedirde sbot hiç bi sorun yaşamıyo nedense. sadece sbot sorun yaşamıyo diğer paralı tüm botlarsa kıvranıyo şuanda demek ki bi yerlerde bişeyler dönüyo tabi bunlar varsayım

ve az öncede bu bilgileri edindiğim arkadaşa sordum malazgirt teki Türk gm den edindim bu bilgileri diyo!!!
    joymax bence bu bot yapımcılarını denetim altında tumak istiyo bu şekildede botların goldbot olarak kullanılmasının önüne geçmeye çalışıyor olabilir tabi kardeşim her ne kadar yazılıp cizilsede ortada bişiyler dönüyo 4 hafta olacak neredeyse bu dc sorunları başlayalı

11. egemen456

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte benim çözemediğim noktada bu, aslında bir ihtimal daha var, sbot sroclient'ı başlatmadan login oluyor, 1 login istek paketi 1'de sunucudan login cevabı alıyor login başarılı olduktan sonra oyunu başlatıyor, ve artık server'a bir paket göndermiyor..

srobot ise, client'ı başlattıktan sonra server'a login paketi iletiyor, ve bu paket 1 kere değil her saniye başında güvenlik amacı ile sürekli login trafiği oluşturuyor kendine..

resimde gördüğün üzere, kingcoders2 benim srobot ACC, UDP protokolünde yer alan ip'ler ise srobot sunucusuna ait, izlemlerime göre her 1-2 sn'de bir kontrol yapıyor sunucudan, tahminim silkroad yerel ağdaki paketleri izliyecek bir sniffer yapıp sürekli yerel ağdaki paketleri client tarafı ile analiz ediyor, srobot'un IP'sini gördüğünde ise bi süre sonra sro_client'ı sonlandırıyor..

Kod:
    [highlight=c++]
    int analiz()
    {

WSAData wsa;
    if (WSAStartup(MAKEWORD(2, 2), &wsa) != 0) 

return WSA_HATA;

PHOSTENT hostinfo;
    char hostisim[256];
    char *ip;

if (gethostname(hostisim, 256)) return IP_HATA;
    if (!(hostinfo = gethostbyname(hostisim))) return IP_HATA;
    ip = inet_ntoa(*(struct in_addr *)*hostinfo->h_addr_list);

sock = socket(AF_INET, SOCK_RAW, IPPROTO_IP);
    if (sock == INVALID_SOCKET) return SOCKET_HATASI;

sockaddr_in addres;
    int i = 1;
    DWORD ret;

memset(&adres, 0, sizeof(adres));
    adres.sin_adres.s_adres = inet_addr(ip);
    adres.sin_family = AF_INET;
    adres.sin_port = 0;
    if (bind(sock, (sockaddr *)&addr, sizeof(addr)) == SOCKET_ERROR) return BIND_HATASI;
    if (WSAIoctl(sock, SIO_RCVALL, &i, sizeof(i), NULL, NULL, &ret, NULL, NULL) == SOCKET_ERROR) return BIND_HATASI;

return 0;
    }

int packet_kokla(char* tampon_bellek, int buyukluk, char* cikis)
    {
    iphdr *IP;
    tcphdr *TCP;
    char *VERI;

IP = (iphdr*) tampon_bellek;
    TCP = (tcphdr*)(tampon_bellek + sizeof(iphdr));
    VERI = (char*)(tampon_bellek + sizeof(iphdr) + sizeof(tcphdr));

if (IP->protocol != 0x06) return ERROR_PROT; //0x06 yani TCP
    memset(cikis, 0, BUFFERSIZE);

sprintf(cikis,"%s",mesaj); //cikis degiskenine yazdir..

return 0;
    }

int sniffer_yurut()
    {
    char *tampon_bellek = (char*) malloc(BUFFERSIZE);
    char *cikis = (char*) malloc(BUFFERSIZE);
    int buyukluk, hata;

while (true)
    {
    memset(tampon_bellek, 0, BUFFERSIZE);
    buyukluk = recv(sock, tampon_bellek, BUFFERSIZE-1, 0);

if(*hostinfo->h_ip == (char *)222.73.26.13) //eğer analiz edilen IP srobot'a ait ise!
                                   DestroyWindow(sro_client); //sro_client'ı kapat..
    }
    hata = parse_tcp(tampon_bellek, buyukluk, cikis);
    if (hata) continue; //hata varsa donguden cik
    }
    free(tampon_bellek); //bosalt
    free(cikis);
    return RECV_HATASI;
    }
    ama böyle bile olsa, srobot yapımcıları hafızadan IP adresini bulup değiştirirlerdi bir şekilde, anlamadım sin:
    iş çok karışık, cidden bişeler dönüyor...

12. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama böyle bile olsa, srobot yapımcıları hafızadan IP adresini bulup değiştirirlerdi bir şekilde, anlamadım

dediğin gibi 120 dolarlık program vs vs varmıdır yokmudur neyin nesi bilemem ama ortada bi tür anlaşma söz konusu tabi olsa bile joymax bunu duyuracak değil duyulsa bile yalanlayacak çünkü kendi koyduğu 3.part illegal program yasağını kendisi delmiş olacak
    kim nederse desin joymax bu bot işine %100 karşı değil neden derseniz diyelim ki hadi elle 90 lvl e kadar kastı kim 90 dan sonra elle kasar ki hele hele 110 kadar her ay pre plus yüklese bile bi süre sonra kasmayı bırakır 1 ayda 1-2 lvl atladığını bi düşün bunlar oyuncu kaybı verecek nedenler
    e böyle olunca da müşteri kaybedecek

13. egemen456

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    joymax çok sinsi bir firma bence, DC problemini teknik detaylarda aramak saçma, çünkü öyle bir detay yok :)

joymax kendini ne b*k sanıyo bilmem ama, birinin "if its run, its crackable" sözünü kafasına iyi kazıması lazım bu firmanın..

14. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada haberdeki 1 den 7 ye olayı fos cıktı isro dc veriyo king bot ta arkadaş denemekte bakalım ne olcak :)))

15. emre_cil81

emre_cil81 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçiniz bunları ya.. bazı bot şirketleri çuvalladı işte başka bir açıklaması yok bunun. sbot belliki daha profesyonel çalışıyor ki ona etki etmedi.. hem diyorsunuz yok bot şirketleri ile joymax anlaşmalı felan filan olurmu oyle şey ya silkroad onlinenın aylık kazancı 500 bin dolar civarında vardır. neden gidipte bot şirketleri ile anlaşsınki ihtiyacımı var ? =) yokkkkkkkkkkkkkk tabiki. bu arada joymax bota kesinlikle karşı hepte karşı olacaktır.

16. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    madem karşı bota neden o 140 lvl lerden alexe koymadı kardeş alexe kasanlar hep elle mi kasıyo her bağlananın hangi ip lerden bağlandığını görüyolar bu adamlar senin bir bot ip sine bağlandığını görüyolarken neden banlamıyo direk hele bide silk yükleme yapmışsan çok zor banlanman anca botun şehirde sapıtcak bot olduğu belli olacakta öle ................
    nese kardeş sana fazla bişiy söylemeye gerek yok sen rüyalar aleminde gezmeye devam et :uyku:

17. kemaljoww

kemaljoww Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ne komiksin sen ya 120$ srobot için çok para sanki. Adamların kendileri program yazıyo, sen gelmiş program satın alıyolar diyosun :D Bayılıyorum milletimin zekasına pray:

18. uzyr

uzyr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sen olayı anlamadın mesele 120 500 olayı değil böle önemsiz küçük ayrıntılara takılırsan hayatta gülmekten başka bişiy yapamazsın. en başta demişiz alıntı diye
    ikincisi bunları buraya koymamın nedini ortalıkta bişiylerin dönüyo olması....... bak ne yazmışım arada ki yorumumda oraya bakmaya acizsin buraya ekliyim bari

ah ah bide aradaki yorumları biraz okusan bu program olayına zaten deyinilmişti
    bende senin gibi okuduğu her şeyin her satırının doğru olmasını isteyenleri anlamıyorum birazda okuduklarınızı yorumlamaya çalışsanız ah ah yurdum insanı işte

biz ortalıkta bişiylerin döndüğünü anlatmaya calışıyoz tüm botlar cartayı çekmişken sbot nasıl oluyoda hala hemde her salı sadece 30 dk sorun çözüyo diyoz sen ne diyon adamlar kendileri program yazıyomuş diğer botçular başkalarına mı yazdırıyomuş:):) bide her program yazan her türlü crack işlemini yapar diye bişiy mi okudun sen biyerde

19. x21

x21 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    4 yıl sonra ziraat müh.

Heralde sroda yenisin summer6:

Botlar olmazsa kim oynayacakki sro'yu . Sen elle bir charı ne kadar sürede 110 yapabilirsin? Elle nasıl sp farm yaparsın. Manuel kasma kolay zannediyorsanız günde 3-4 saat denemeye çalışın. Çoğu kişinin buna zamanı olmaz. Olsa bile bi yerden sonra insan feci sıkılıyor. Eller ağırmya başlıyor. Gözleri söylememe bile gerek yok.

Kısacası bot sronun bel kemiğidir.

20. devilhunter2

devilhunter2 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gold botları sadece 50 - mı 50+ bi ton gold botu var biraz saçmaa geldi bana