1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Alienware Laptop Hakkında

1. WhatAPity

WhatAPity Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Merhaba arkadaşlar,

Bilindiğiniz üzere Alienware laptopların türkiyede satışı yok ancak özel sipariş ile getirtebilmekteyiz. Ek olarak Alienware Dell'in bir kuruluşu olduğundan, Dell servisleri ile de getirme ihtimalimiz oluyor fakat http://www1.euro.dell.com/content/topic ... l=tr&s=gen bu listedeki tüm iş ortaklarına mail atmama rağmen sadece tek yer geri dönüş yaptı ve ellerinde istediğim ürünün olmadığını söyledilerve başka ürün gösterdiler.

Ben de belki Türkiyeden Dell aracılığı ile bu laptopu daha önce almış olanlar olabilir diye sizlere sormak istedim.

Kısacası aranızda Alienware Laptop siparişi verenler oldumu olduysa nasıl ve nereden?

Teşekkürler.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
  3. WhatAPity

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi

Teşekkürler, dediğiniz gibi onları bulmuştum ve istediğim türde de değillerdi :) Diğer yandan Türkiye de muhattap olacağım biri olmadıktan sonra kargo ile alacağım bir üründe hata çıktıktan sonra uğraşma ihtimalini düşünmekteyim o yüzden amazona güvenemedim.

4. WhatAPity

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
  5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Amazon'a güvenemedim deme :) Emin ol TR'de ki en güvenilir denilen garanti şirketinden bile daha güvenilirdir amazon , müşteri memnuniyeti en üst seviyededir.Bir sorun çıktığında sorun firma kaynaklıysa kargo ücretini karşılar , garanti kapsamı daha geniştir ve işlemler amerika'ya gidip gelmesine rağmen çok daha hızlı gerçekleşir.Türkiye de ki firmalar gibi her şeye "kullanıcı hatası" damgasını vurup geri yollamazlar.

Bunun yanı sıra Alienware'nin sahibi DELL olabilir ama Türkiye'de bu laptopun satışı yapılmadığı için yedek parça bulman çok zor olur garantili bir ürün alsan bile.Yedek parça gelmesi için yine amerika beklenir vs vs...

6. WhatAPity

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi

Anladım , Amazon konusunda hiç bir bilgim yok. O yüzden Türkiye'de bu işin benzerini yapanları düşünürsek memnun kalmayabilirim zannetmiştim, ama yukarıdaki paragraf gayet açıklayıcı olmuş :)

Amazondan istediğim üründe Türkiye'ye satış yapan bulabilirsem o zaman alırım.

Teşekkürler.