Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o seal'lardan toplayacaksın ne kadar çok toplarsan o kadar şansın artacak ve çekiliş ile joymax sitesinde kazananları açıklayacak.

cyclone demiş ki:
Fark ettinizmi isro artık türkleşmeyemi başlıyor acaba ?
Türk Dressleri , Ali Baba vb.
=) Acaba neler oluyor ? 8)
En çok para türklerden geliyor demkki ondandır. Bana o kadar para verseniz Koreli olsam Türk vatandaşı olmassam :mrgreen: :mrgreen:

bu ne ya ex kasamıyorum bu moblara en fazla 1 damage vuruluyor. :S
çok zor ölüp ex vermiyolar.
görevden sonra bidaha çıkmasın ya :S

39+1 topladık verdik bize bi nane verdi onu ne depoya koyabiliyorum nede biryere verebiliyorum fikri olan varmı ne yapıcaz

yok o degil bea ben verdim Alibaba Seal diye bisey verdi bana onu hicbiryere koyamiyorum

Merhaba. Bu Silkroad Online.
Bu büyük bir şans Etkinlikten 10 Derece Seal Güneş, Ay ve Yıldız Silah ulaşmaktır. Biz Ali Baba ve Kırk Haramiler adlı Ağustos Eylül 2009 İpekyolu tüm karakterler için 15th 25 den parlak bir etkinlik hazırladık. Quest Yinelenebilir olduğunu
Olay bile her saatte 1 saatlik bir İpekyolu Saat Daimi dayalı başlar.
1. Ne zaman olay So-Ok konuşmaya başlar
2. Etkinlik arayışı al Ali Baba ve Kırk Haramiler çağırdı.
3. Avı Mühür Koruyucular ve Guardians aşağı 39 Mühür Koruyucu ve 1 Seal Guardian toplamak için.
(Kapatıyor, ancak işlem olabilir düştü edilemez, depolama veya satılan tutulur)
4. So-Ok, Ali Baba Mühür ve bir hediye almak için contalar ile komple set getir.
(Ali Baba contalar, depolama veya satılan tutulur, düştü) takas edilemez
5. Ali Baba Seals toplama, olay dönemin sonunda, sonra her bir sunucu başına karakter belirli numaralara rasgele 10. Derece Seal Güneş, Ay ve Yıldız Silah alacaksınız. (Daha fazla olması, Ali Baba contalar, üstün silah alabilirsiniz iyi bir fırsat. Istenen silah türü amacıyla ödül iddia önce mükemmel bir silah elde etmek donatmak unutmayın.)

Gönderen Eylül 22 Eylül için, 2009, Ali Baba ve Kırk Haramiler ve kutlama 15 devam edecektir.
1. So-Tamam konuşun
2. Tüm kullanıcıların benzersiz bir ödül alacak. tekrar. So-Ok konuşuyor, siz yeniden doldurmak için 22 Eylül 2009 üzerinde 1.300 saate kadar ödül harcadım.

Ali Baba Kazananlar ve Kırk Haramiler Eylül 2009 15'inde yayınlanmıştır olacaktır.
10 Derece Seal Güneş, Ay ve Yıldız silah Ali Baba kazanan ve verilecektir kazananların listesini sonra Kırk Haramiler Silkroad Online resmi web sitesinde yayınlanmıştır. Sağ silah türünü özel ödül olarak kazanan karakter için So-Ok konuşuyor bunu iddia eden önce almak istiyorum teçhiz etmeyi unutmayın.

Arkadaşlar Herşey İyi Hoşta. Bayağı Bi Mühür Koruyucu Toplatım Fakat Seal Guardian Hala Düşmedi Onu Düşürmek İçin Ayrı Bi Mob felanmı Kesmemiz Lazım ?

Çok Kafa Karıştırıcı Bi Event -.-

sorumun yanıtı hala burada yok Alibaba Seal i ne yapmam gerekiyor biryeremi vericem depoya koyamiyorum yere atamiyorum exchange yapamiyorum hiçbişey yapamiyorum so-ok tan yine exchange yapmaya calisiyorum ama olmuyor ne yapmam gerekiyor?

bide en kötü yanı kasmaya kasmayı felaket derecede engelliyorlar bunlar 1-1 vuruyorsun exp filanda vermiyorlar durmadanda fiskiriyorlar :D 300 tane seal topladim ama atislarim bosa gidiyor 2 exp veriyor dalga gecer gibi

Yukarı Alt