1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Alex'ten Sonra O da Kesik Yedi

1. mrfluu

mrfluu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce Alex'i Gaziantep maçının kadrosuna almayan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, şimdi de Baroni ve Bienvenü'yü Sivas kafilesine dahil etmedi.

Teknik direktör Aykut Kocaman, sakatlıkları bulunan Volkan Demirel, Krasic ve Serdar Kesimal'ın yanı sıra Cristian, Bienvenu, Sezer Öztürk, Orhan Şam ve Özgür Çek'i 19 kişilik maç kadrosuna almadı.

Fenerbahçe'nin Sivasspor maçı kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Yobo, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Kuyt, Alex, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Mehmet Topal, Stoch, Selçuk Şahin, Caner Erkin, Semih Şentürk, Sow, Recep Niyaz.

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    lol bu adamda gram zeka yok.

3. BonezCrusher

BonezCrusher Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenciyik agaaa :)
    sana + kaç desemkii:) orta sahası nasıl olcak fenerin çok merak ediyorum inş bizim maçtada kesik yerde feneri kalbura çeviririz :)

4. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Alex gibi bir adam nasil kesilir ki? Adam kac yasina gelmis kosmuyor ama mukemmel paslari var. Nasil kesersin ki? Ustelik Alex'i Turkiye'de sevmeyen yok.
    Ulan Baroni deli oynuyor gecen sezonun sonundan bu zamana kadar. Bienvenu'yu begenmiyorum ben sahsen de hakikaten Fener'in basini yakacak bu adam. Alex'i 4 gol daha atarsa FBdeki kendi rekorunu kiracak diye kesti resmen kadrodan