Yorumlarınızı bekliyorum.Gerek youtube gerek burası.Şimdiden teşekkürler.​

İntro=T.I. - Whatever You Like
Video Müziği=Dj Ermac feat K Young Xlusive Remix

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

The47

Bilgiliyim
şarkılar güzel olmuş. sony vegas vb. bi programla skil barı ve hp barı kesip ekranın herhangi bi yerine eklemen iyi bir fikir olabilir :)

1-İntroda Uykum Geldi
2- O Kadar Wizz in Arasında İyi Dayanmışsın Sonunda Ölmen İyi Olmamış
3- Zerki Actıgında Cok Daha Fazla Adam Kesebilirdin Daha İyi Olurdu
4-Video Editlemen Güzel , Şarkı Seçimleri Güzel Olmuş
5-Adamın Ölme Sahnelerine Biraz Daha Vurgu Yapsan Daha Etkileyici Olurdu
6- YENİSİNİ NE ZAMAN İZLİCEZ :popcorn:

PS: Sana Puanım 9 :wink1:

hanry006 demiş ki:
1-İntroda Uykum Geldi
2- O Kadar Wizz in Arasında İyi Dayanmışsın Sonunda Ölmen İyi Olmamış
3- Zerki Actıgında Cok Daha Fazla Adam Kesebilirdin Daha İyi Olurdu
4-Video Editlemen Güzel , Şarkı Seçimleri Güzel Olmuş
5-Adamın Ölme Sahnelerine Biraz Daha Vurgu Yapsan Daha Etkileyici Olurdu
6- YENİSİNİ NE ZAMAN İZLİCEZ :popcorn:

PS: Sana Puanım 9 :wink1:
Yakın zamanda yenileri gelecektir.Şu 12dg itemleri bir halledeyim. 8)

ChallangeEveryThing demiş ki:
biliyorum restart bug vardı birara ama bu okadar yavas değil daha hızlısı bu exchange bug ama nasıl yapıldıgı hakkında bilgi veremezmisin?
Rastart bug değil.Excange bug ama malesef bilgi veremem.Artı olarak bilmiyorsanız denemeyin daha çabuk ölürsünüz :twisted:

böyle bir kural şart değil ama :

eğer karşındaki str eu bles basmadıysa snow açma bence ^^ zaten sağlam charın var...

ChallangeEveryThing demiş ki:
exhange bug skilini atarken adama exhange atiyorsun diğer skillini hemen kullanabiliyorsun seri yapmaya çalişirsan

bknz: skill vurur vurmaz exhange skill vurur vurmaz exhange .... diye gider üzülme canım youtube den bulabilirsin var bu işi çok iyi yapanlar

ps: bilgi ve paylaşım sitesi :sfff: :sfff: :sfff: :sfff: :sfff:

Sımdı bende bi glavierim sılahlar aynı ıtemler de daglar kadar fark yok = KeepinGBuGi.. 1-2 tavsiye wermek ıstıyorum.

1.Str Glavier pwpde snow acmaz ( acmamalı ) eğer karsısındakı Warlock ya da Force degilse..
2.Cok vigor kullanuyosun hacım snowu katmıyorum bıde snowun var cok cok cok daha az kullanmalısın..
3.Rakıplerın sana göre cok gucsuz elınde +10 A grade var pwp yaptıgn adamlar nova +5 falan bence daha ıyılerıyle yapabılırsın..
4.Herkesın skıll tercihi farklıdır fakat cok fazla donme wurma.. Donme nokta wuruslardır yada kurtarıcı vuruslardır sahsen.Fırlatma crıt gelırse don yada canın azaldıgında..Böyle daha ıyı etkılıdır cunku donme skıllı zaman yıyen bı skıll durmasından dolayı..
5.Eger skıl aralıgını azaltmak ıcın bug kullanıyosan ve hıc durmadan wurabılırsen skıllerı.. 4. maddeyi salla boswer :D

KeepinGS demiş ki:
Sımdı bende bi glavierim sılahlar aynı ıtemler de daglar kadar fark yok = KeepinGBuGi.. 1-2 tavsiye wermek ıstıyorum.

1.Str Glavier pwpde snow acmaz ( acmamalı ) eğer karsısındakı Warlock ya da Force degilse..
2.Cok vigor kullanuyosun hacım snowu katmıyorum bıde snowun var cok cok cok daha az kullanmalısın..
3.Rakıplerın sana göre cok gucsuz elınde +10 A grade var pwp yaptıgn adamlar nova +5 falan bence daha ıyılerıyle yapabılırsın..
4.Herkesın skıll tercihi farklıdır fakat cok fazla donme wurma.. Donme nokta wuruslardır yada kurtarıcı vuruslardır sahsen.Fırlatma crıt gelırse don yada canın azaldıgında..Böyle daha ıyı etkılıdır cunku donme skıllı zaman yıyen bı skıll durmasından dolayı..
5.Eger skıl aralıgını azaltmak ıcın bug kullanıyosan ve hıc durmadan wurabılırsen skıllerı.. 4. maddeyi salla boswer :D
Hacım tamam da 106 level'im ben kapıştığım adamlar hep 110 ff setleri kötü dediğin adam Flamed full immortalty char.Genede yorumların için teşekkürler.Dönme meselesine gelince o skili seve seve vurmak zorundayım. Hp 2klardan dönüyorsa blodd storm ve snow kapandıysa yapacak birşey yok malesef.Teşekkürler herkeze.

Yukarı Alt