Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Alchemy Tablet: Bunlar silahlara itemlere aksesuarlara belirli özellikler kadan belirli özelliklerini değiştiren itemlerdir

-Resim Silinmiş.

Elements: Bunlar alchemy tabletlerin kullanıma hazır olması için ona belli bir işlemle uygulanacak itemlerdir. 4 çeşit 8 level element vardır. Wind (hava) elementi, Fire (ateş) elementi, Water (su) elementi, Earth (toprak) elementi

-Resim Silinmiş.

Void Rondo: Bu item size monsterlardan çıkan itemleri elementlere dönüştürmeniz için gerekli iksir

Destroy Rondo: Bu item size kendi itemlerinizi (elbise,aksesuar,silah) 4 elementten herhangi birine dönüştürmeniz için gerekli iksir.

-Resim Silinmiş.

1. Void Rondo
2. Destroy rondo

İki türlü element oluşturma yöntemi var

A. Void Rondo ile size yeni update ile çıkan itemleri kırdırıp elemente dönüştürme
B. Destroy Rondo ile normal itemleri (elbiseler, aksesuarlar, silahlar) kırdırıp dönüştürme

A. Void Rondo ile element oluşturma

-Resim Silinmiş.

harfine basıyoruz ve karşımıza alchemy menüsü çıkıyor

(ufak bir tavsiye bolca void rondo almanızdır çünkü her itemi kırarken 1 değil bazen 5 bazen 2 bazen 3 adet alıyor void rondo)

1. Void rondoyu çıkan pencerenin sol bölümüne koyuyoruz.
2. Elimizdeki itemleri sağ pencereye koyuyoruz (buraya sekiz ayrı item koyabilirsiniz)
3. Fuse all tuşuna bastığımız sağ hanedeki itemlerin hepsini bitene kadar elemente dönüştürüyor. (bu arada inventory nizde yeterince yer açmanız gerekecektir. çünkü her itemden dört ayrı elementin herhangi bir lvli aynı anda çıkacaktır.)

B. Destroy Rondo ile element oluşturma

-Resim Silinmiş.

Yine Y harfine basıyoruz ve alchemy menüsünü açıyoruz

(Burada gene bolca Destroy rondo alabilirsiniz çünkü aynı şekilde 1 den fazla çekecektir bir item için)

1. Destroy Rondoyu sol taraftaki bölmeye koyuyoruz.
2. İtemi sağ taraftaki bölmeye koyuyoruz (elbise, aksesuar, silah) yalnız bir tane bölme açılıyor her defasında
3. Fuse all diyoruz

-Resim Silinmiş.

Bu işlemler sonucunda inventorimizde yukarıda görüldüğü gibi 4 elementin belli lvl lerinden belli adette oluşacaktır.

Şimdi geldik oluşturduğumuz bu elementleri tabletlere uygulamaya

-Resim Silinmiş.

1. İtemlere belli özellikler verebilecek Alchemy tablet
2. İtemlere vereceği özellikler hakkında bilgi verir
3. Hangi elementin hangi levelinden kaç adet gerektiğini belirtir. (buradaki belirtilen miktarlarda olmak zorunda elementleriniz)

Tekrardan Y harfine basıyoruz ve alchemy menümüzü açıyoruz.

-Resim Silinmiş.

1. Tabletimizi sol bölmeye koyuyoruz.
2. Tabletimizde belirtilen levelde gerekli sayıda elementlerimizi sol bölmeye koyuyoruz.
3. Fuse all tuşuna basıyoruz.

-Resim Silinmiş.

Bu işlemlerin sonunda elimizde bir adet Attirbute Stone oluşuyor. (İtemlere uygulayacağımız taş)

Buraya kadar yapılan işlemler elimize geçen onca itemin ne işe yaradığı ve ne şekilde kullanılacağıydı. Buradan sonraki işlem ise iteme özellik kazandırmaktır.

Tekrar Y harfine basarak alchemy menümüzü açıyoruz

-Resim Silinmiş.

1. Silahı sol bölmeye koyuyoruz.
2. Taşımızı sağ bölmeye koyuyoruz (herhangi bir puwder, elixir e gerek yok. zaten tek bir kare açılıyor)
3. Fuse all tuşuna basıyoruz.

Bu işlem sonucuda itemimize taşın özellikleri eklenmiş oluyor ya da fail oluyor. yani herhangi bir değişiklik olmuyor itemde.
Taşların %100 itemin özelliklerini değiştirecek diye bir garantisi yok (benim yaptığım işlem fail oldu ama itemde herhangi bir değişiklik olmadı)

Umarım herkese yardımcı olabilir bu guide

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
zuahah tahta 1.element tahta..su olmasın..tahta canım tahta 4. element tahta olmuyor sonra su su gö..element uydurmayın..uydurmayın.. :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alıntıdır yazısı hiç hoş olmamış topic sabitlikten kaldırılmıştır.

bir topic yapacaksanız ve sabitleyecekseniz biraz emek harcayın süsleyin
püsleyin gelen görsin ki bu site kendisi uğraşıyor birşeyler yapıyor desinler kahvekeyfi

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bekleyin o zaman yarın sabit yaparım..ben görselleri ekliyim...onlar eksikti onu unuttum kusura bakmayınız.com

SonSAHNE

Bilgiliyim
Al sana Resimlerin Hazır Hali. Sırasıyla aşşağıdaki Gibidir...

Kod:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
cok sagalun bunu bilmiyodum ögrenidigm ii oldu yani tam olarak bilmiyodum yarım yamalaktı şimdi sayenizde tam olarak ögrendim ben silahın criti düşük ondan kullancam bu taktigi bakalım yapabilcek miyiz

Yukarı Alt