Absence

Evde hayvan beslemek güzel birşey.
Bunların cinsi ne oluyor ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok tatlı bunlar yaa fii tarihinde bende balık besliyordum da akvaryum işi çok zor hel ki o bitkiler bitiriyor adamı ankaradan 10 tl karşılığında özel bitkiler alırdım her yerde bulunmaz özel yetiştiricileri vardı zor iş bu akvaryumculuk zor hele dayımda bir akvaryum vardı dev fanus gibi 1m*1m den büyük birşeydi hayvani boyutlarda ayda bir bakımını yaparlardı ben izlerdim bir gün bakım yapmak için uğraşırlarken akvaryum bir kırıldı ev rezil balıklar yerlerde kovalarla taşıyorlardı yerlere düştüler falan kurtardılar ama 2-3 gün sonra hepsi öldü bir daha da dayım akvaryum falan almadı bende mini boyutlarda bir akvaryum yapmış lepistes melek japon beslerdim.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bende bu işe başlamak istiyorum ama evde pek durmuyorum nasıl bakcam yemini kaçırırmıyım falan diyede korkuyorum herşey hazır vede deniz suyu makinası da var bi balık eksik nezaman alcağımı kararlaştırmadım

Journalist

Aileden
gerçekten çok güzeller ya 3yıl öncesine kadar bendede vardı bir akvaryum özenle bakıyordum balıklarıma süslü plastik bitki görünümlü süsler heykeller vardı içinde 5tanede japon balığım vardı çok seviyordum onları ama ben yokken eve gelen ufaklık vermiş yemi vermiş yemi balıklar sabah kalktığımda ters dönmüşlerdi :cry: :cry: :cry:

o günden beri hiç birdaha almayı düşünmedim almamda zaten artık belki ileride cici bir köpek alırım 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uvvv eskiden selçuk dayımlarla küçük küçük japon pirhanaları beslerdik hayvanlar aç kalınca birbirlerinin kuyruklarını yiyorlardı :S

- Resim Silinmiş.
Tipe geel , benim kedim senin balıklarını yer :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt