1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Aktif başlıklar ve Kendi mesajlarınız için öneri.

1. Prestij

Prestij Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizlerden ricam: süresiz olarak tartışılması faydalı olacak ancak sabitlenmemiş konuları özel bir ayırma veya puanlama ile aktif başlıklar kısmında daha üst sıralarda çıkartılması. Dikkat ediyorum, aktif başlıklar kısmında o kadar gereksiz ve sürekli süregelen konular varki; çoğu post kasmak için açılmış. Bence faydalı ve sürekli tartışılabilir konular özel bir puanlama sistemi ile listelerde üst sıralarda çıkmalı. Bir diğer hususta, daha öncede dilegetirmiştik ama hatırlatmak istiyorum; Kendi mesajlarınız kısmında görmek istemediğimiz mesajların görünmesini engelleyebilmeliyiz. Konuların rahat takibi açısından faydalı olacağına inanıyorum.
    Bir diğer hususta "Test Drive / Deneme Alanı" vb. insanları meşgul etmemesi gereken bölümlerin aktif başlıklar ve yeni mesajlar kısmında, gereksiz karmaşıklığın olmaması adına görünmemesi kanaatindeyim.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    herşeyi farklı farklı kodlandırmak sitenin hızını düşürecektir bu yüzden önce hız diyoruz biz sonrasında yapılandırma şu an ki uygulama gayet guzel aslında sıcak anlık mesajları görebiliyoruz, bence bu çok daha iyi.

3. Prestij

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet kodlama açısından hızda düşme olabilir, haklısınız. Sadece "Test Drive / Deneme Alanı" vb. insanları meşgul etmemesi gereken bölümlerin aktif başlıklar ve yeni mesajlar kısmında görünmemesini sağlamanız bile çok iyi olurdu. Sanırım tek yapılması gereken active_topics sayfasındaki listeyi elde etmenizi sağlayan sql vb. sorgulama koduna ufak bi ek yapmanız. Tabi taktir sizlere kalmış.

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    ileride yapılması gerekenler listesine ekliyorum güzel öneri çok teşekkürler.

5. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Cidden güzel olur yapılırsa. Hiç olmazsa bizim açımızdan bir kolaylık sağlar :roll:

6. Prestij

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben teşekkür ederim, hayatımda hiçbir forum sitesinde sürekli takılmazdım, taki extraloob gibi kaliteli, güvenilir ve hızlı bir forum topluluğu ile karşılaşana kadar. Milyonda bir bile katkım olursa ne mutlu bana, teşekkürler.

7. Leader

Leader Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1

Buyuk Kolaylık Olur .

8. Prestij

Beğenilen Mesajlar:
    0