jasonwalker yayınladıgı pk2 de auto select özelliği var.

pk2 editi indirmek istemeyenler sadece auto select programlarını indirebilirler.

ve aklıma gelen 1-2-3-4 tuşlarına basan key-helper la dandik ama hızlı kasan bi bot yaratabiliriz.

auto selecti 1 e koyacağız 2,3, ve 4 e skillerimizi koyacağız. dandik bi bot yapmış olacağız .

diğer botlardan farklı extra özellikleri yok sadece bot özelliği var o kadar :mrgreen:

hic gerek yok.

agbot gibi isrobot performansinda kasan bir bot varken makro bota gerek yok. ha, makro botlarin avantaji update gerektirmemesi, ama ona karsilik da baska seyler yapamiyorsun, walkscript yok falan. baska seyler yapamamanin nedeni de tuslara basarken ekranin aktif olmasi zorunlulugu. bunun da cözümü var, merak ediyorsan bana ÖM at.

33 oldu, go go go :D

AGBot kullan bence. Zaten ayın 19 unda agbotu isro danda iyi yapmanın yöntemlerini sunacağım

drotalion demiş ki:
33 oldu, go go go :D

AGBot kullan bence. Zaten ayın 19 unda agbotu isro danda iyi yapmanın yöntemlerini sunacağım
Agbotun isrobota göre daha çok özelliği olduğu gerçek :P

Millet Script'e kızıyor heryerde takılıyor diye ama charını istediğin yerden kasma yerine götürebilme çok iyi bir avantaj ^_^ Yakında trade bile çekebilir hale gelme ihtimali var :P

ya ben agbot kullanıodum kasma yerine ve pot alma işlerini kendim yapıodum scriptmakerden script hazırladım olmadı nasıl yaptınız anlatırmısınız _?

ya ben agbot kullanıodum kasma yerine ve pot alma işlerini kendim yapıodum scriptmakerden script hazırladım olmadı nasıl yaptınız anlatırmısınız _?

ozan160 demiş ki:
Ucenmi'nin çıkardığı script makerdan script yapıyorum ben takılmıyorlar

Yukarı Alt