sende kimseyi oturdurma şahsen ben olsam bende vermem ne malum senin atğın atırmasaydın parayı o çocukda bulmuş belki gm ona para ikram edti :mrgreen:

yuh artık adam ascam kescem diyo pk falan olcak mış valla ben görürsem yerden kalkamazsın :D

ReDeviL

Öğretiyorum
fuem1907 demiş ki:
İster Ver İster Werme Senden Baska Kımse Bilemez...Atmasaymıs Parayı Sankı Zorla Attırdın...
xMTx demiş ki:
Atmasaymış O Zaman Aptallık Yapıp , Sonucunu Çekersiniz Böyle Herşeyin Bir Bedeli Var . Ayrıca AkinciTurk Oyun İçin Bu Kadar Şey Yapılmaz Sonuçta Oyun Hayatınız Olmasın Oyun Hiçbir Zaman.

altı üstü 100 m ya git penonlarda maymununu bırak 2 günde 50 m zaten yaparsın ne diye kafanıza takıorsunuz anlamıorm ki :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xxxD4xxxfero demiş ki:
Buraya bir mod gelip oyun hayatinizi foruma tasimayin diyip konuya kilit atabilirken Wax Whine ole bisi yapmiyo anlamiyorum Kilit bu arada o senin parandir atan kisi enayi...
Bak dostum. Burada ben suçlu değilim. Beni niye zor durumda bırakıyorsun anlamıyorum. Ben buranın yetkilisi değilim. Yani private server bölümüne kilit atamam. Ben online oyunlar bölümünün alt forumlarında görevliyim. Ben sadece private serverı seviyorum ve bu yüzden sizlere yarım etmeye çalışıyorum. Ne yani, ben görevimi yapamıyor muyum? Bir çoğunuzun sorununa çözüm bulan ben, şimdi ise nedensiz yere suçlanıyorum. En üstte ne yazıyor? Bir bak istersen.

- Resim Silinmiş.
Ne yazıyor?
Moderatörler: Spiral, Respect, tombalaci_46, Extacy, OneEyedJack, Global Moderatörler
Wax Whine var mı? Hayır yok. Yani burada yetkim de yok demektir. Ben ne için bu private server bölümündeyim? İşim ne benim? Sizlere yardımcı olabilmek. Peki ne için? Bu sözler için mi ?!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Wax Whine demiş ki:
xxxD4xxxfero demiş ki:
Buraya bir mod gelip oyun hayatinizi foruma tasimayin diyip konuya kilit atabilirken Wax Whine ole bisi yapmiyo anlamiyorum Kilit bu arada o senin parandir atan kisi enayi...
Bak dostum. Burada ben suçlu değilim. Beni niye zor durumda bırakıyorsun anlamıyorum. Ben buranın yetkilisi değilim. Yani private server bölümüne kilit atamam. Ben online oyunlar bölümünün alt forumlarında görevliyim. Ben sadece private serverı seviyorum ve bu yüzden sizlere yarım etmeye çalışıyorum. Ne yani, ben görevimi yapamıyor muyum? Bir çoğunuzun sorununa çözüm bulan ben, şimdi ise nedensiz yere suçlanıyorum. En üstte ne yazıyor? Bir bak istersen.

- Resim Silinmiş.
Ne yazıyor?
Moderatörler: Spiral, Respect, tombalaci_46, Extacy, OneEyedJack, Global Moderatörler
Wax Whine var mı? Hayır yok. Yani burada yetkim de yok demektir. Ben ne için bu private server bölümündeyim? İşim ne benim? Sizlere yardımcı olabilmek. Peki ne için? Bu sözler için mi ?!
ferhat öle anlamadan konuşur aldırma sen ona.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bi velet parayı yere atmıs onun yanında 2-3 velette gelmiş parayı geri istio. Siz kimsinizde ascam kescem diyonuz olm. Hadi asın kesin bakalım mekanım belli, Yalovalıyım.

Sakın verme kardeşim sen sakın ama sakın verme.

Bunların hepsi dingil hayatları 5 para etmez, yüzüne tükürsen tükürülmez insan denilemiyecek varlıklar olmus. Biraz akıllı düşünün olum. He beyin yoksa söyleyin taktıralım, buluruz bir hayır server kuruluş beleşe getiririz size organ...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beyazkin demiş ki:
Bi velet parayı yere atmıs onun yanında 2-3 velette gelmiş parayı geri istio. Siz kimsinizde ascam kescem diyonuz olm. Hadi asın kesin bakalım mekanım belli, Yalovalıyım.

Bunların hepsi dingil hayatları 5 para etmez, yüzüne tükürsen tükürülmez insan denilemiyecek varlıklar olmus. Biraz akıllı düşünün olum. He beyin yoksa söyleyin taktıralım, buluruz bir hayır server kuruluş beleşe getiririz size organ...
Bu da espri şimdi...

Wax Whine demiş ki:
Beyazkin demiş ki:

Bu da espri şimdi...
Seni tanımam etmem o yüzden muhattap dahi olmasam senin için daha iyi. Ben konuyla ilgili kişilerle muhattabım... :coffee: :detective:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beyazkin demiş ki:
Seni tanımam etmem o yüzden muhattap dahi olmasam senin için daha iyi. Ben konuyla ilgili kişilerle muhattabım... :coffee: :detective:
Bak dostum, sen siteye gelince kuralları pek oturtamamışsın. Ne zımbırtıysa şu privaye server bölümünde hep bi kavga gürültü oluyor. Bu forum kavga yeri değil. Bu forum dostluk üzerine kurulu bir yer. Burada biririmizi kollrız. Yani şu char hackleme olaylarından önceye kadar öyleydi.

Beyler siz de burada kıytırık bir oyunun kavgasını yapıyorsunuz. Bir arkadaşımızın topicinde kasamıyoum dediği için kıyameti koparmıştınız. 10x oyunda da mı kasamıyorsun diye? E madem o kadar kolay kasmak, işiniz ne bu topicte? Niye kavga ediyorsunuz? Adam diyor 2 günde 57 lv. oldum. 2 günde 57 lv. olmasını bilen 1 haftada 90 lv. olmasını da bilir. İnsaf artık :?

Wax Whine demiş ki:
Beyazkin demiş ki:
Bak dostum, sen siteye gelince kuralları pek oturtamamışsın. Ne zımbırtıysa şu privaye server bölümünde hep bi kavga gürültü oluyor. Bu forum kavga yeri değil. Bu forum dostluk üzerine kurulu bir yer. Burada biririmizi kollrız. Yani şu char hackleme olaylarından önceye kadar öyleydi.

Beyler siz de burada kıytırık bir oyunun kavgasını yapıyorsunuz. Bir arkadaşımızın topicinde kasamıyoum dediği için kıyameti koparmıştınız. 10x oyunda da mı kasamıyorsun diye? E madem o kadar kolay kasmak, işiniz ne bu topicte? Niye kavga ediyorsunuz? Adam diyor 2 günde 57 lv. oldum. 2 günde 57 lv. olmasını bilen 1 haftada 90 lv. olmasını da bilir. İnsaf artık :?
Tamam dost olalım, eyw.
Ama şimdi sen bak . Bu güne kadar 200 e yakın postum olmuş. Hepsini tek tek inceleyebilirsin ve bu güne kadar hiçbir salakça kavgaya dahil olmamışımdır. Ama burada bir haksızlık kokusu aldım ve yazma gereği duydum! Seninde taraflı olarak olarak yazdığını sezdim o yüzden muhattaplarım o şekilde oldu, yoksa kişisel bir problemim yok, dediğim gibi sizi tanımam etmem bir forum id nizi bilirim o kadar...

Eğer ki parayı yere atan taraf ve o tarafı savunan biri çıkıp derse, bir oyun için bu yapılmaz geri ver parayı. İşte o zamanda haksızdır. Madem bir oyun için yapılyacak bişeyse niye istiyorsun kardeşim niye? Bırak onda kalsın. Siz değil misiniz diyen, bu oyundan kopmak istiyorum kopamıyorum, al işte sana fırsat... Birde şu geçici oyuna zaman ve para harcayanlarada beyin bulunur, söyleyim.

@Wax Whine

Mod olabilirsin bu forumda makamın benden yüksek olabilir ama gerçek hayatta makamın benden düşüktür. Umarım anlatabilmişimdir.

valla yaparım benim tanıdığım çocuk 100m alcak gülcek döverim onu orda hiç acımam.[/quote]

WoW Sen Adamı ÖLdürürsün :mrgreen: :starving:

iskodisko demiş ki:
valla yaparım benim tanıdığım çocuk 100m alcak gülcek döverim onu orda hiç acımam.
WoW Sen Adamı ÖLdürürsün :mrgreen: :starving:[/quote]

Böyle keserim biçerim diyenler sırf gösteriş içindir zaten! Yani sadece sözde...

Ben söyleyeceğimi söyledim hadi gelsin kessin biçsin..

Not: Konuyu açan arkadaşı hiçbir şekilde tanımıyorum.

Yukarı Alt