80 lvl +9 spear ilk daldı 50k nuke atıodu ve TinyTeen daldı 48 metoor atıodu wizard sonrada ben girdim 30-35k nukeler... üst basta hp400 ve str ler vardı ama hepsi gitti o yuzden hp 5400 1 hafta once hp 6500 tü...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PlayerOfsaturn demiş ki:
80 lvl +9 spear ilk daldı 50k nuke atıodu ve TinyTeen daldı 48 metoor atıodu wizard sonrada ben girdim 30-35k nukeler...
Nasıl oluyor bu iş 80lv +9 spear dalıyor we şaşırmak lazımki 50k nuke atıyo dikkatinizi çekerim isy a 50k..FULL FARM deil diyelim yine fazla wurması lazım zerkle dalıodur heralde 50 wurduğuna göre..zerksizde olsa full farmdır sana bırakmaz her türlü sana bırakmaz..Ya onuda geçtim china char sonuçta bişe oldu onun olmadı yada partyden falan attın her neyse Wizarddamı elinden alamadı ve sen bunu 1dk a kestin bu charla ilginç doğrusu..Hemde ilk dalan +9spearlı 80lv adam çok ilginç.. :?!!

Hhahaha... Niye oyunu bilmeden eleştiri yaparlarki ben anlamıyorum ? :D istiyorsanız RESSIM VAR... isy hp %90 ken kesioz 80 +9 ixa , TinyTeen... Ilk onlar daldılar... Party ye baksana... Tek değil party le kestım isy... Bilmiyen yazmasın eleştirmesin yaa ne bu :D

PlayerOfsaturn Sana KatıLıyoRum We Hak Weriyorum Ama 1k Dk Deme :mrgreen:
Uzunda oLsa KesmişSin öNemLi oLan KeSmek Onu BaşardınSa Dakkasını BoşweR :P :P

Yukarı Alt